vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
3. kolo Východočeského poháru
14. dubna 2012, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Přihlášky jsou uzavřeny


Dodatečné přihlášky jsou možné dle možností pořadatele za dvojnásobný vklad na e-mail Kuncova.J@seznam.cz,
přihláška je přijata až po obdržení odpovědi. Nejdéle do pátku 13.04. 12:00 hod., poté už jen na prezentaci v centru závodu.

Dvojnásobné vklady:
žactvo 100 Kč
ostatní 140 Kč
HDR, P 50 Kč




ALB0200 HDR              7215 Černý Petr                  
ALB0351 HDR              7220 Černá Pavla                 
ALB6000 H45D             7224 Černý Petr                  
ALB7800 H21C             7213 Kupka Jaroslav              
ALB8750 D21D             7221 Khýnová Radka               
ALB9050 D21D             8279 Horká Marie                 
ALB9600 H16D             7204 Martinec Michal             
ASU0399 HDR            681880 Musilová Elena              
ASU6949 H35D           920673 Procházka Pavel           C 000000
ASU7849 H21C           887169 Kumpošt Jaroslav          C 780305
ASU8001 H21C            51470 Koblížek Kamil            C 800407
ASU9448 H18C           920684 Jirges Radek              C 941117
ASU9449 H18C           920653 Procházka Jakub           C 940130
ASU9646 H16C           920664 Holubář Bartoloměj        C 960715
ASU9647 H16C           920694 Kašpar Jan                C 960808
ASU9648 H16C           887160 Procházka Lukáš           C 960719
ASU9649 H16C           887167 Havránek Tomáš            C 960618
ASU9846 H14C           980351 Paukert Lukáš             C 980805
ASU9948 H14D           920657 Skalický Johan            C 990427
ASU9645 H16C           887163 Skalický Matyáš
BOR9152 D21C           995839 Beranová Barbora 
BRM6101 H35D                0 Vodňanský Jaroslav        C SI doplní později
BRM7201 H21D             9625 Sokol Milan               C 
BRM7601 H21D           331496 Hromádko Přemysl          C 
BRM8201 H21C             5592 Burdych Tomáš             C 
BRM8451 D21D           426338 Sokolová Tereza           C 
BRU0001 H12C           425510 Rusin Jan                 C cas 30-50
BRU0006 H12C           425514 Volák Ondřej              C cas 15
BRU0101 H12C           331235 Kolář Jan                 C cas 30
BRU0103 H12C          2011796 Školník Eduard            C 
BRU0104 H12C           425511 Kolář Adam                C cas 15
BRU0301 H10C          2011812 Rusin Vojtěch             C cas 30-50
BRU0551 HDR            425516 Školníková Karla          C 
BRU0651 HDR           2011790 Voláková Viktorie         C 
BRU6700 H45D           425527 Peška Robert              C 
BRU6701 H35D           425509 Šváb Pavel                C cas do 30
BRU6851 P             2011794 Švábová Michaela          C 
BRU6901 H21C           887949 Kolář Radek               C cas 30
BRU6902 H35D           887943 Frömmel Miroslav          C cas 30
BRU7001 H35D           331168 Volák Pavel               C cas 75
BRU7101 H35D           425502 Kolář Zdeněk              C cas 15
BRU7151 D35D           425506 Kolářová Andrea           C cas 15
BRU7152 D35D           425507 Rusinová Alena            C cas 30-50
BRU7251 D35D           887923 Frömmelová Dana           C cas 30
BRU7301 H35D           425517 Školník Jan               C 
BRU7452 P              425512 Školníková Marcela        C 
BRU7601 H35D           425501 Rusin Jan                 C cas 30-50
BRU9603 H21D           331161 Peška Jaroslav            C 
BRU9801 H16D           425503 Frömmel Martin            C cas 30
BRU9802 H16D          2011826 Peška Miroslav            C 
CET0102 H12D          2035730 Kovář Lukáš               C 
CET0251 D10N          1398986 Kovářová Jana               
CET5002 H55C             9725 Čípa Jiří                 C 
CET5101 H55D             9721 Pilgr Bohuslav            C 
CET6301 H45D           232860 Záveský Richard           C 
CET7001 H35C           232633 Šafář Miroslav            C start na konci
CET7552 D35D           339546 Kovářová Anna             C 
CET7554 D35D             9722 Hájková Ludmila           C 
CET7601 H21C             9720 Pilgr Luděk               C 
CET8051 D21D             9724 Šafářová Ivana            C start na začátku
CET9001 H21C           331131 Záveský Marek             C 
CET9751 D16D           361922 Gažiová Kristýna          C 
CET9851 D14D           361914 Gažiová Romana            C 
DKP8254 D21C             9054 Jiřištová Zuzana          C 
DKP9511 H18C                0 Šindelář Jan              C  SI doplní později
DOB0000 H12C             7254 Dudášek Ondřej              
DOB0051 D12C           897364 Peterová Jana               
DOB5500 H55C             7227 Tichý Boris                 
DOB5600 H55C             7243 Tůma Miloš                  
DOB6050 D45C             7255 Tichá Jiřina                
DOB7001 H35D           888649 Dudášek Karel               
DOB7405 H21C             7241 Čáp Ondřej                  
DOB7501 H21C           887908 Kolek Petr                  
DOB7956 D21C             7226 Štěpánová Dita              
DOB8001 H21C             7237 Preininger Luděk            
DOB8002 H21C           920696 Janda Martin                
DOB8158 D21D             7233 Stolinová Lenka             
DOB8751 D21C             7248 Peterová Věra               
DOB8803 H21C             7230 Lžíčař Martin               
DOB8851 D21C            49612 Záveská Anna                
DOB9601 H16D             7238 Preininger Kryštof          
DOB9850 D14D           410767 Melicharová Anna            
HOR0050 D12C          2025352 Rückerová Šárka           C 
HOR0200 H10N          2032181 Kuneš Vojtěch             C 
HOR0201 H10C          2025353 Rücker Jan                C 
HOR0600 HDR           1398984 Kuneš Jan                 C 
HOR6302 H45C             9007 Vávra Martin              C 
HOR7303 H35D             9010 Vojtěch Libor             C 
HOR8700 H21A          2035709 Luštický Martin           C  
HOS7801 H21C             9762 Vrbata Alan               C 
HVC6453 D35C            51751 Mutinská Zdeňka           C Podobný start jako HVC6503 , Díky
HVC6503 H35C            51752 Mutinský Viktor           C 
CHC0051 D12C           320290 Chaloupková Kateřina      C 
CHC0101 H12C          2011852 Švadlena Michal           C 
CHC0151 D12C           206405 Jelínková Zuzana          C 
CHC0152 D12D           232903 Shánělová Štěpánka        C 
CHC0351 D10N             9559 Tomášová Adéla            C 
CHC4601 H55C             9554 Švadlena Jiří             C 
CHC5801 H45D             9571 Grundman Martin           C 
CHC6001 H45D             9573 Janeba Petr               C 
CHC6301 H45D           361956 Jelínek Roman             C 
CHC6501 H45C             9561 Půlpán Roman              C 
CHC6602 H45D             9555 Semrád Pavel              C 
CHC6651 D35D           331708 Semrádová Jitka           C 
CHC6701 H45C             9552 Křivda Ivan               C 
CHC6703 H35D             9556 Chaloupka Stanislav       C 
CHC6751 D35D             9541 Jelínková Marta           C 
CHC6951 D35D             9542 Chaloupková Lenka         C 
CHC7251 D35C             9551 Křivdová Lenka            C 
CHC7351 D35D             9574 Tomášová Petra            C 
CHC7502 H35C          2011854 Švadlena Pavel            C 
CHC8601 H21D             9563 Sýkora Bohumil            C 
CHC8603 H21A          2025343 Pátek Michal              C 
CHC8851 D21D             9549 Pěluchová Daniela         C 
CHC9302 H21D             9575 Hanuš Pavel               B 
CHC9402 H18C             9560 Sháněl Jan                B 
CHC9602 H16C             9572 Janeba Vladimír           B 
CHC9701 H16C           331705 Semrád Ladislav           B 
CHC9852 D14C             9569 Chaloupková Veronika      A 
CHC9901 H14C          2025366 Křivda Tomáš              B 
CHC9902 H14D             9558 Grundman Václav           C 
CHC9903 H14D           320300 Jelínek Tomáš             C 
CHC9951 D14C           425544 Semrádová Jana            B 
CHT6910 H35D            51777 Beseda Pavel              C start na začátku, prosím
JIL0052 D12C          2035745 Gallová Veronika          C 001231
JIL0104 H12C          2035716 Jakub Ježek               C 010101
JIL0105 H12C           425519 Burket Vojtěch            C 010101
JIL0303 H10N           425564 Ryba Petr                 C 030725
JIL0351 D10N           426357 Jakouběová Kateřina       C 030903
JIL0352 D10N           426353 Karlová Anna              C 030101
JIL4701 H55C             9066 Zlesák Zdeněk             C 470713
JIL5201 H45C             9774 Erlebach Josef            C 520225
JIL5362 D45C             9068 Zlesáková Vlasta          C 531202
JIL5401 H45C             9087 Kynčl Stanislav           C 541115
JIL6052 D45C             9093 Jiřištová Hana            C 600303
JIL6103 H45C          2035747 Havlíček Libor            C 611112
JIL7255 D35C             9076 Votočková Jaroslava       C 721129
JIL7551 D35D          2035711 Valušiaková Mirka         C 750328
JIL7601 H35D             9067 Zlesák Ondřej             C 760114
JIL8703 H21C            49478 Černý Martin              C 871101
JIL8751 D21D             9064 Králová Tereza            C 871212
JIL8952 D21D            51116 Augustinová Bohdana       C 890707
JIL9003 H21C            49363 Havlíček Lukáš            C 901013
JIL9006 H21D             9091 Černý Vojtěch             C 901122
JIL9352 D21C            49432 Havlíčková Nikola         C 930607
JIL9501 H18C           303950 Šnorbert Jan              C 950929
JIL9502 H18C           426309 Matyáš Michal             C 951206
JIL9651 D16D           426308 Škvorová Petra            C 960101
JIL9751 D16C            49345 Votočková Eliška          C 971213
JIL9803 H14C          2035712 Valušiak Marek            C 981015
JIL9805 H14C           425537 Burket Tomáš              C 980729
JIL9902 H14C          2035313 Hajný Vojtěch             C 990227
JIL5851 D45D             9089 Kynčlová Miroslava        C  
KUN0101 H12C             9017 Rusz Rostislav            C 
KUN0551 HDR              9017 Holubářová Viktorie       C 
KUN5201 H55C             9027 Šroler Zdeněk             C 
KUN5801 H45C             9014 Trejtnar Pavel            C 
KUN6201 H35D             9025 Lux Zdeněk                C 
KUN7201 H35D           425598 Rusz Roman                C 
KUN9102 H21D             9020 Lux Filip                 C 
KUN9801 H14C             9024 Rusz Vratislav            C 
LCE8200 H21C           897378 Pop Lukáš                 C 
LPU     HDR                 0 Kment Matyáš                 zapůjčit čip
LPU     HDR                 0 Stryková Johana              zapůjčit čip
LPU0001 H12C             9884 Roudný Václav             C 
LPU0002 H12C           425543 Roudný Martin             B 
LPU0003 H12D           232604 Žák Michal                C 
LPU0004 H12C           434587 Konvalinka Jindřich       B 
LPU0005 H12C          2025361 Kulhavý Tadeáš            B 
LPU0009 H12C          2032196 Bürger Matěj              C 
LPU0051 D12C           426321 Vojtíšková Viktorie       C 
LPU0052 D12C           436967 Nacu Šárka                C 
LPU0053 D12C           425559 Brožová Zuzana            B 
LPU0151 D12C           425545 Držková Berenika          C 
LPU0202 H10C          2025349 Manda Jakub               C 
LPU0301 H10C           426318 Fencl Jáchym              C 
LPU0351 D10C           436939 Kološová Veronika         C 
LPU0357 D10C          2032180 Pušová Bára               C 
LPU0403 H10N          2035734 Krpata Michal             C 
LPU0703 HDR           2025377 Kadaně Marek              C 
LPU3901 H65C           416268 Málek Josef               C 
LPU4001 H65C             9347 Koudelka Karel            C 
LPU4501 H55D             9256 Fridrich Jaroslav         C 
LPU4601 H65C             9258 Vávra Jaroslav            C 
LPU4701 H65C             9334 Čepelka Petr              C 
LPU4753 D65C           301172 Malá Marie                C 
LPU5002 H55C             9215 Mrštík Václav             C 
LPU5102 H45D          2032164 Sáňka Bedřich             C 
LPU5201 H55C             9260 Farář Václav              C 
LPU5206 H55C             9257 Třasák Milan              C 
LPU5401 H55D             9201 Klimpl Petr               C 
LPU5404 H55C             9234 Juračka Vojtěch           C 
LPU5405 H55C             9312 Nožička Miroslav          C 
LPU5501 H45C             9255 Hostinský Jiří            C 
LPU5502 H45D           301188 Lulay Miloš               C 
LPU5503 H55D             9869 Kroupa Jan                C start stejně jako Jan Kroupa H21C
LPU5551 D55C             9202 Klimplová Alena           C 
LPU5651 D45D             9224 Lulayová Věra             C 
LPU5653 D45D             9279 Lennerová Eva             C 
LPU5654 D55C             9290 Novotná Jiřina            C 
LPU5751 D45D             9313 Nožičková Libuše          C 
LPU5802 H45D           207816 Nádvorník Pavel           C start stejně jako Petr Nádvorník H14D
LPU5851 D45C           888601 Víchová Ladislava         C 
LPU5905 H45C           301183 Novotný Miroslav          C 
LPU6003 H45D             9899 Kološ Oldřich             C 
LPU6102 H45C             9277 Roudný Václav             C 
LPU6201 H45D             9327 Cinkan Zdeněk             C 
LPU6351 D45D             9251 Weisbauerová Blanka       C 
LPU6503 H45C             9270 Procházka Tomáš           C 
LPU6504 H45C           410783 Procházka Radek           C 
LPU6505 H35C           253352 Valach Petr               C 
LPU6653 D45D             9346 Kološová Jana             C 
LPU6654 D35D           253353 Valachová Jana            C 
LPU6955 D35C             9656 Demlová Jitka             C start brzy
LPU7005 P              425554 Žák David                 C 
LPU7051 D35C           416258 Procházková Alexandra     C 
LPU7155 D35D             9650 Fenclová Markéta          C 
LPU7558 D35D           253351 Krpatová Zuzana           C start Michal Krpata H10N
LPU7712 H21D          2025339 Valenta Miloslav          C start stejně jako Zuzana Valentová D21D
LPU7853 D21D           426315 Valentová Zuzana          C start brzy
LPU7854 D21D             9271 Kašparová Eva             C 
LPU7855 D21D           232606 Stryková Kateřina         C 
LPU8106 H21D             9269 Šabatka Petr              C 
LPU8208 H21A           887920 Zvěřina Petr              R 
LPU8253 D21D             9868 Kadaňová Barbora          C 
LPU8359 D21A          2025334 Škodová Petra             R 
LPU8552 D21A             9212 Udržalová Pavla           R 
LPU8607 H21D             9350 Kaštánek Petr             C 
LPU8608 H21A           886290 Kafka Miloš               C 
LPU8609 H21C                0 Kutílek Jakub             C 
LPU8807 H21C             9208 Kroupa Jan                C start jako Jan Kroupa H55D
LPU9006 H21A           515142 Klapal Jan                C start brzy
LPU9201 H21C             9291 Novotný Jan               C 
LPU9306 H21A           331549 Záveský Filip             A 
LPU9307 H21A           889299 Kubelka Tomáš             A 
LPU9356 D21C           224875 Kisková Klára             C 
LPU9405 H18C           207824 Zelinka Jan               B 
LPU9456 D18C           246867 Lehárová Alžběta          B 
LPU9457 D18C           887927 Horová Pavla              B 
LPU9501 H18C             9276 Lemberk Jakub             C 
LPU9504 H18C           434590 Kubelka Petr              C 
LPU9553 D18C                0 Šrenkelová Soňa           C 
LPU9554 D18C                0 Šrenkelová Kateřina       C 
LPU9601 H16C           425582 Tužil Ondřej              B 
LPU9657 D18C           887635 Kulhavá Eliška            A 
LPU9702 H16C             9308 Novotný Vojtěch           B 
LPU9705 H16C           425577 Kanta Martin              B 
LPU9706 H16C           436968 Bezdíček Kryštof          B 
LPU9707 H16D          2032186 Míča Tomáš                C 
LPU9708 H16C           426316 Horák Vojtěch             B 
LPU9752 D16C             9648 Fenclová Tereza           A 
LPU9802 H14C           232608 Žák Jan                   B 
LPU9901 H14D             9248 Nádvorník Petr            C start jako Pavel Nádvorník H45D
LPU9902 H14C             9660 Fencl Jonáš               B 
LPU9907 H14D          2025380 Burda Jan                 C 
LPU9908 H14C          2032194 Pučan Martin              B 
LPU9909 H14C          2025378 Soudek Ondřej             C 
LPU9910 H14D                0 Mistrik Karel             C 
LPU9955 D14C           246820 Šrenkelová Ilona          B 
LPU9957 D14D          2032172 Kmentová Barbora          C 
LPU9958 D14C             9026 Kopecká Anna              B 
LPU8499 D21A           981834 Przyczková Michaela       C
LPU8105 H21C             9282 Fukátko Jan               C 
LPU8751 D21C             9205 Sůvová Barbora            C 
LPU5409 H45D             9204 Sůva Petr                 C 
LPU7308 H21C             9325 Vávra Jaroslav            C 
LTU4751 D65C           405955 Kutáčková Stanislava        
LTU4801 H55C             9777 Rejmont Milan               
LTU4802 H55D             9778 Procházka Jiří              
LTU5801 H45D             9775 Krejčí Jaroslav             
LTU5901 H45C             9772 Sombota Jiří                
LTU6151 D45C             9769 Sombotová Alena             
LTU6451 D45C          2017662 Hindráková Martina          
LTU6501 H45D             9632 Hanuš Pavel                 
LTU6601 H45C           416286 Grundmann Jan             C 
LTU6751 D45D             9819 Rückerová Olga            C 
LTU6801 H35C           301646 Killar Marek                
LTU6951 D35D           425571 Bendáková Jitka             
LTU8101 H21D            49631 Procházka Martin            
LTU8651 D21C           416291 Sombotová Jana              
LTU8701 H21C             9771 Zlámal Aleš                 
LTU9551 D18C           995893 Svobodová Lenka           A 
LTU9601 H16C           416289 Taclík Milan              B 
LTU9651 D16C           301640 Koderičová Tereza         A 
LTU9701 H16D           405973 Sedláček Daniel             
LTU9801 H14C           425561 Bendák Jan                B 
LTU9852 D14C           425551 Sedláčková Tereza         C 
NPA0501 H10N             9702 Pavelec Matěj             C 
NPA5001 H55C             9686 Novák Karel               C 
NPA5101 H55C             9687 Kalibán Jaroslav          C 
NPA5552 D55C             9690 Nováková Jana             C 
NPA6705 H21C             9967 Zikmund Zdeněk            C 
NPA6951 D35D          2017684 Háková Eva                C 
NPA7502 H21C             9693 Novák Jiří                C 
NPA7701 H21C             9694 Novák Zdeněk              C 
NPA8401 H21C             9700 Bejr Zdeněk               C 
NPA9051 D21C             9711 Šmidrkalová Monika        C 
OKP6851 D35C             8950 Horáková Jindra           C 
PHK0051 D12C             9368 Hápová Petra              C start co nejdříve
PHK0101 H12C           331689 Metelka  Ondřej           B společný start Metelkovi
PHK0155 D12C           207832 Weberová  Adéla           C 
PHK0202 H10C             9428 Bárta Šimon               C 
PHK0250 D10N           331120 Suchánková Eliška         C 
PHK0400 H10N           224887 Neumann Matěj             C 
PHK0450 D10N           362000 Chvátilová Johana         C společný start Chvátolovi
PHK0501 HDR           2017670 Háp Matěj                 C 
PHK0550 D10N           331751 Metelková Michaela        C společný start Metelkovi
PHK3002 H65D             9455 Vykysalý  František       C 
PHK3801 H65C             9102 Mikulecký  Jan            C 
PHK3901 H65C             9460 Weber  Petr               C 
PHK4601 H65C             9446 Springer  Michal          C 
PHK5201 H55C             9453 Vondrouš  Jaroslav        C 
PHK5402 H45D            49877 Sajbrt  Václav            C 
PHK5503 H45D             9837 Souček  Pavel             C 
PHK5651 D45C             9401 Běhounová Jiřina          C 
PHK5701 H45C             9400 Běhoun Pavel              C 
PHK5702 H45C             9402 Dušátko Petr              C Společný start s Dušátkovi
PHK5703 H45D             9354 Balcar  Aleš              C 
PHK5901 H45C             9403 Štěpán  Pavel             C Nízký startovní čas
PHK5902 H45C             9457 Vykysalý Miroslav         C 
PHK5951 D45C             9429 Panchártková  Jitka       C 
PHK5952 D45D           301691 Balcarová Eva             C 
PHK6101 H35D             9373 Justa Jaromír             C 
PHK6153 D35D           207818 Justová Jana              C 
PHK6201 H45C             9839 Ježek Jiří                C 
PHK6353 D35D             9438 Lamichová Iva             C 
PHK6401 H45C             9369 Hlaváček Lubomír          C start společně Hlaváčkovi
PHK6501 H45D             9388 Kubíček  Radek            C 
PHK6502 H21C             9424 Novotný Milan             C 
PHK6504 H45D           336796 Melichar Igor             C 
PHK6651 D21C             4146 Novotná Petra             C 
PHK6757 D35D            49890 Azebová Martina           C 
PHK7003 H35D          2017671 Faltejsek Pavel           C 
PHK7052 D35D           232635 Koutná  Alena             C 
PHK7060 D35D           301191 Hlaváčková Renata         C start společně Hlaváčkovi
PHK7101 H35C             9395 Háp Pavel                 C 
PHK7108 H35D            51102 Koutný  Pavel             C 
PHK7151 D35D           224872 Maňáková  Silvie          C 
PHK7153 D35C           336724 Růžičková Kamila          C co nejdál od Růžička I. H45C
PHK7157 D35D             9396 Hápová Šárka              C 
PHK7200 H35D           336717 Chvátil Jiří              C společný start Chvátolovi
PHK7205 H21C             9407 Kunart  Tomáš             C co nejdále od Kunartová L. D21D
PHK7302 H21C           203217 Samek  Petr               C 
PHK7450 D35D             9430 Chvátilová Pavlína        C společný start Chvátolovi
PHK7551 D21D           224919 Kubečková Zdena           C 
PHK7605 H21A             9399 Kadeřávek Petr            C 
PHK7852 D21D             9408 Kunartová  Lenka          C co nejdále od Kunart T. H21C
PHK8052 D21D           428295 Kunhartová Kateřina       C 
PHK8359 D21C           888650 Lamichová  Kateřina       C 
PHK8506 H21D                0 Elbl Marek                C Společný start s Dušátkovi SI doplní později
PHK8557 D21C             9364 Dušátková Lenka           C Společný start Dušátkovi
PHK8701 H21A           995884 Justa Pavel               C 
PHK8855 D21C           981820 Azebová  Nina             C 
PHK9151 D21D            49696 Balcarová Mirka           C 
PHK9502 H18C           339560 Růžička Karel             B 
PHK9651 D16C           410799 Koutná  Hana              C 
PHK9654 D16C           224885 Šádková  Lucie            B 
PHK9656 D16C           339542 Machačová  Michaela       A 
PHK9702 H16D           336739 Háp Ondřej                C 
PHK9704 H16C           981818 Růžička Adam              A 
PHK9751 D16C           553444 Novotná Klára             A 
PHK9753 D16C           207804 Kavalírová  Jůlie         B 
PHK9801 H14C           224890 Maňák Michal              B 
PHK9802 H14C             9464 Faltejsek Jan             C 
PHK9853 D14D           224916 Kubečková  Veronika       C 
PHK9901 H14C             9830 Kavalír Jáchym            B 
PHK9951 D14C           224878 Chaloupská Barbora        B 
PHK9999 D14C           224883 Kubíčková  Jana           B 
PHK9110 H21C           553448 Azeb Karim 
PHK6756 D35D             9833 Kavalírová Kateřina 
PHK6503 H35C             9378 Kavalír Karel 
PHK8055 D21A             9448 Vítková Lucie             C  start co nejdéle od P.Vítek (PHK7601)
PHK7601 H21C             9797 Vítek Petr                C  start co nejdéle od L.Vítková(PHK8055)
PHK9905 H14C       0000207870 Mašata Metoděj            C 
PHK0302 H10C           434594 Chaloupský Jakub
PHK0100 H12D                  Kučera Jan                   start prosím na začátku nejlépe s K. Kučerou H14D
PHK9900 H14D             9824 Kučera Kryšpín               start prosím na začátku nejlépe s J.Kučerou,H12D
PHK     HDR                   Kučerová Amálie Evelína 
PHK6950 D35D           035720 Kavalírová Zuzana
PHK9904 H14D             9831 Hůlek Matěj           
PPU6001 H45C             9655 Broulík Miloš             C 
PPU6301 H45C             9649 Fencl Jiří                C 
SHK0051 D12C          2032191 Thýnová Nikola            B 
SHK0101 H12C            51179 Langr Jan                   
SHK0150 D12D          2017683 Kroniková Štěpánka           na začátku závodu
SHK0350 D10C           410782 Thýnová Martina             
SHK0351 D10C             9581 Suchá Simona                
SHK0450 D10N          2025341 Kroniková Sylvie             na začátku závodu
SHK3501 H65D           416197 Komanec Václav            C 
SHK4001 H65C             9103 Máslo Miroslav            C 
SHK5202 P                9104 Fejlek Vojtěch            C 
SHK5301 H55D             9106 Košťál Václav             C 
SHK5351 D55C             9107 Fejlková Alice            C 
SHK5701 H55D             9113 Stulík Jiří               C 
SHK5702 H45C           410797 Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H55D             9115 Šabatka Petr              C 
SHK5751 D45D             9116 Stulíková Zuzana          C 
SHK5801 H35C           301648 Hausvater Karel           C 
SHK5851 D45D             9117 Gazdačková Jana           C 
SHK5852 D45C             9118 Bláhová Luba              C 
SHK5853 D45D           301696 Svobodová Eva             C  startovní čas blízko Svoboda Miloslav-SHK
SHK5901 H35D             9158 Svoboda Miloslav          C  startovní čas blízko Svobodová Eva-SHK
SHK6001 H45D            49629 Vízek Luděk               C 
SHK6102 H45D             9120 Divecký Josef             C 
SHK6104 H35D            51489 Novotný Pavel             C  prosím o start poblíž SHK6151
SHK6151 D45C            51488 Novotná Iva               C  prosím o start poblíž SHK6104 Novotný
SHK6152 D45C           219201 Hausvaterová Marcela      C 
SHK6351 D45C             9121 Mádlová Iva               C 
SHK6352 D35C             9122 Chmelařová Marie          C 
SHK6354 D45D           331561 Egrtová Jitka             C 
SHK6402 H35C             9151 Chmelař Pavel             C 
SHK6403 H35D           410744 Funda Michal              C 
SHK6501 H35D             9850 Jirásek Stanislav           
SHK6561 D21C             9125 Teplá Hana                C 
SHK6601 H35C           553452 Souček Karel              C 
SHK6651 D45C          2017663 Thýnová Ivana               
SHK6701 H35D             9531 Langr Jan                 C  na opačném konci startovky než Monika Langrová D35D
SHK6753 D35D             9157 Divecká Růžena            C 
SHK6902 H35D          2017669 Kohout Josef                
SHK7251 D35D             9802 Langrová Monika           C  na opačném konci startovky než Jan Langr H35D
SHK7309 H21A           500878 Jedlička Michal           E 
SHK7350 D35C             9176 Kroniková Jana            C 
SHK7602 H35C             9134 Toužil Karel              C  start co nejdál od Martiny Toužilové D21A
SHK7605 H21C             9135 Svoboda Ondřej            C 
SHK7800 H21D             9146 Suchý Petr                  
SHK7851 D21D             9192 Suchá Eva                   
SHK7905 H21C             9138 Svoboda Lukáš             C  startovní čas blízko Svobodová Jana - SHK8250
SHK7911 H21C             9140 Weiner Jakub              C 
SHK8051 D21A             9165 Toužilová Martina         C  start co nejdál od Karla Toužila H35C
SHK8215 H21C             9145 Bláha Jan                 C 
SHK8250 D21D           436418 Svobodová Jana            C  startovní čas blízko Svoboda Lukáš - SHK
SHK8400 H21C          2032109 Dubrovský Lukáš             
SHK8501 H21C             9154 Chmelař Tomáš             C 
SHK8552 D21C             9161 Stulíková Barbora         C 
SHK8658 D21C             9171 Novotná Barbora           C  prosím o start poblíž SHK6151
SHK8659 D21D           888610 Veselková Jana              
SHK8753 D21A             9182 Doležalová Veronika       R 
SHK8904 H21D             9190 Tomalík Ondřej            C  prosím o start co nejdříve
SHK8950 D21C            51986 Kettnerová Dana             
SHK9001 H21C             9193 Šabatka Jan               C 
SHK9007 H21C             9188 Souček Michal             C 
SHK9103 H21C             9843 Funda Jan                 C 
SHK9151 D21C           995857 Chmelařová Michaela       R 
SHK9204 H21A            49603 Smitka Jan                A 
SHK9301 H21C            51131 Divecký František         C 
SHK9351 D21C            51176 Fundová Eliška            A 
SHK9352 D21A             9472 Myslivcová Pavla          A 
SHK9602 H16C             9167 Pancíř Jan                C 
SHK9604 H16C           420426 Trejbal Václav            B 
SHK9701 H16C          1396847 Netuka Vojtěch            A 
SHK9753 D16C           331166 Langrová Anna             B 
SHK9801 H14C           331229 Gebrt Jan                 B 
SHK9802 H14C           232493 Hájek Jakub                 
SHK9803 H14C          1396849 Pek Daniel                  
SHK9902 H14C           426330 Ryba David                B 
SHK9952 D14C          2032162 Malinová Apolena            
SHK99   D14C             9196 Větříčková Andrea
SHK5951 D45D             9897 Vychodilová Jiřina
SHK6301 H35D            51182 Vychodil Tomáš
SJC0001 H12C           202536 Karásek Matěj             B 
SJC0101 H12C             9993 Zalaba Tomáš              C 
SJC0102 H12C             4294 Břeň Daniel               C 
SJC0151 D12C             4288 Vejražková Róza           C 
SJC0153 D12C             4285 Kochová Anna              C 
SJC0154 D12D             4296 Tumová Adela              C 
SJC0201 H10N             4277 Franta Jonáš              C 
SJC0202 H10C             9919 Tuma Matěj                C 
SJC0251 D10C             4275 Kuchařová Rozálie         C 
SJC0252 D10C             4281 Janků Anna                C 
SJC3601 H65C           888630 Havlík Jaroslav           C 
SJC5604 H45D             9956 Palas Pavel               C 
SJC5752 D45D             9918 Bienová Věra              C 
SJC6001 H45D             9916 Řehák Pavel               C 
SJC6603 H45D             9931 Zalaba Jindřich           C 
SJC7253 D35D             4744 Zlámalová Zdena           C 
SJC7303 H21C             9898 Kraus Petr                C 
SJC7451 D35C           211303 Škorpilová Jana           C 
SJC8951 D21C            51180 Soukupová Lucie           C 
SJC9352 D21C             9985 Palasová Pavlína          B 
SJC9401 H18C             9983 Šmejc Jakub               B 
SJC9552 D18C             9929 Šmejcová Anna             B 
SJC9603 H16C             4239 Zlámal David              B 
SJC9703 H16C             4743 Zikmund Zdeněk            A 
SJC9802 H14C             4742 Doležal Vít               B 
SJC9805 H14C             4290 Břeň Lukáš                B 
SJC9852 D14D             4376 Chrtková Terezie          C 
SJC9901 H14C             4293 Macko Lukáš               B 
SJC9902 H14C             4295 Ferbr Jan                 B 
SJC9951 D14C             4297 Zlámalová Nikola          B 
SNA4501 H65C             9610 Sokolář Zdeněk            C 
SNA5351 D45C             9612 Langrová Eva              C 
SNA5403 H45D             9633 Langr Stanislav           C 
SNA5649 H45C             9646 Kalibán Pavel             C 
SNA5651 D55C             7225 Mikysková Hana            C 
SNA5701 H45D           416261 Hnyk Petr                 C 
SNA5702 H45D           232953 Zákravský Zdeněk          C 
SNA5952 D45D            51443 Zvěřinová Darina          C  #Start=1#
SNA6251 D45D             9608 Vondráčková Zdeňka        C 
SNA6301 H35D             9629 Imlauf Martin             C 
SNA7501 H21D           995872 Sedlák Radek              C  #Start=10#
SNA7852 D21D           426328 Sedláková Hana            C  #Start=1#
SNA8951 D21C           410778 Zákravská Šárka           C 
SRK0301 H10N          2027249 Pokorný Dominik             
SRK0450 D10N          2027235 Málková Naďa                
SRK7550 D35D          2027238 Málková Naďa                
STH0202 H10C           331617 Štefan Vít                C 
STH0204 H10C           303928 Urban Dominik             C 
STH0251 D10C             9048 Chrástová Tereza          C 
STH5501 H55C             9063 Junek Petr                C 
STH7351 D35C           410777 Kalenská Kateřina         C 
STH7401 H21C             9974 Chrást Tomáš              C 
STH9356 D21C           416278 Ducháčková Kateřina       C 
STH9401 H18C             9041 Kučera Štěpán             B 
STH9552 D18C           253373 Pacholíková Lucie         B 
STH9801 H14C           331426 Kalenský Aleš             C 
STH9953 D14C             9997 Urbanová Markéta          B 
STH9954 D14C           330520 Jezdinská Natálie         B 
STH9958 D14C           253374 Kalenská Dominika         B 
SSU8151 D21C             9480 Klíchová Jana
TYN     P              995829 Petr Sedláček               
TYN0101 H12C           405980 Jakeš Josef               C  #Start=30#
TYN0201 H10N             9744 Šišma Vojta               C  #Start=40#
TYN5301 H55C             9731 Beňo Miroslav             C 
TYN5401 H55D           995880 Petr Doležal              C  #Start=40#
TYN5602 H55C           995828 Vlček Josef               C 
TYN5604 H45D           995846 Malec Jaromír             C  #Start=30#
TYN6451 D45D           995808 Doležalová Ivana          C  #Start=40#
TYN6501 H45C           995825 Jakeš Josef               C  #Start=30#
TYN6701 H35C             9858 Mlateček Jiří             C  #Start=40#
TYN6850 D35D           416296 Šišmová Hana              C  #Start=40#
TYN6901 H35D            49698 Šišma Pavel               C  #Start=40#
TYN7001 H35D             9737 Kašpar Václav             C  #Start=50#
TYN7452 P                9735 Kašparová Eva             C 
TYN8502 H21D             9747 Nymsa Zdeněk              C  #Start=40#
TYN8552 D21D             9743 Zástěrová Petra           C 
TYN8651 D21D             9746 Doležalová Marie          C  #Start=40#
TYN9103 H21A            51425 Jakeš Ondřej              C  #Start=30#
TYN9301 H21D           405979 Jakeš Vojtěch             B  #Start=30#
TYN9501 H18C             9160 Mlateček Jiří             B  #Start=40#
TYN9502 P              405977 Kašpar Michal             C 
TYN9801 H14D            49700 Kašpar Jan                C  #Start=50#
VAM0251 D10C            51125 Vandasová Adéla           C 
VAM0400 HDR              9528 Koblic Jan                C  
VAM0799 HDR              9600 Sršňová Natálie           C 
VAM4801 H55D             9588 Malátek Jaroslav          C 
VAM5401 H45C             9667 Kotlář Vladimír           C 
VAM5851 D45D             9682 Suchanová Lenka           C 
VAM6201 H45C             9672 Smutný Michal             C 
VAM6251 D35C             9676 Smutná Jana               C 
VAM6301 H45D             9790 Novák Jiří                C 
VAM6401 H45D             9671 Rykala Karel              C 
VAM6403 H45C             9685 Hostaš Zdeněk             C 
VAM6451 D35C             9681 Klapalová Jana            C 
VAM6452 D45D             9678 Veverková Yveta           C 
VAM6601 H35C             9665 Vandas Luděk              C 
VAM7101 H35C             9500 Filip Libor               C 
VAM7250 D35C             9679 Vandasová Markéta         C 
VAM7251 D35C             9680 Rykalová Jitka            C 
VAM7601 H21C          2032163 Koblic Jan                C  start 00
VAM7602 H35D           438605 Horčičák Milan            C 
VAM7651 D35D             9483 Koblicová Milena          C  start co nejdál od VAM7601
VAM8201 H21C             9598 Hladký Viktor             C 
VAM8401 H21C             9669 Veverka Tomáš             C 
VAM8402 H21C             9662 Řehák Pavel               C 
VAM8403 H21D             9663 Hudák Stanislav           C 
VAM8451 D21D             9792 Hostinská Jana            C  prosím o start na začátku start. listiny #Start=1#
VAM8651 D21C             9674 Smutná Pavla              C 
VAM8951 D21C             9673 Bednářová Michala         C  co nejpozdější start #Start=120#
VAM9099 D21D             9668 Kotlářová Jana            C 
VAM9301 H21D             9589 Smutný Šimon              C 
VAM9401 H18C            51471 Dvořáček Radek            A 
VAM9601 H16C            51469 Rykala Filip              B 
VAM9653 D16C           405999 Petrasová Zuzana          A 
VAM9701 H16C           438629 Vyskočil Štěpán           B 
VAM9799 P                9684 Kotlářová Anna            C 
VAM9801 H14D           442869 Vídeňský Jakub            C 
VAM9952 D14C            51468 Kubíčková Kateřina        B 
VRL0352 D10N       0002035739 Matoušová Gabriela          
VRL0052 D12C       0000426376 Pilná Bára                  
VRL0051 D12C       0000426374 Stará Tereza                
VRL9955 D14C       0002032127 Matoušová Kateřina        B 
VRL9951 D14C       0000425555 Waňková Martina           B 
VRL9652 D18C       0001398998 Hančová Petra             A 
VRL9254 D21C       0000331285 Jebavá Lucie              A 
VRL8353 D21C       0000008952 Knoblochová Kamila        C 
VRL9151 D21C       0000515421 Kubátová Zuzana           R 
VRL7452 D21C       0000515185 Randáková Helena          R 
VRL8254 D21D       0000331655 Poláková Lucie               start co nedříve, proti VRL7702
VRL7552 D35C       0000206478 Štreglová Andrea            
VRL7052 D35D       0000206480 Hančová Alice             C 
VRL7154 D35D       0000331359 Matoušová Petra             
VRL7354 D35D       0000425562 Stará Petra                 
VRL7151 D35D       0000331619 Waňková Dita              C 
VRL5451 D45C       0000008954 Nýdrlová Eva              C 
VRL5652 D45D       0000008980 Hančová Hana                
VRL4851 D55C       0000008998 Knoblochová Věra          C 
VRL0401 H10N       0000000000 Nič David                   
VRL0301 H10N       0002017678 Štregl Matyáš               
VRL0302 H10N       0000219210 Waněk Hubert                
VRL0001 H12C       0000008991 Kubát Tomáš               B 
VRL9802 H14C       0002025354 Starý Ondra               B 
VRL8001 H21C       0000981811 Hanč Petr                 C 
VRL7702 H21C       0000009000 Polák Vlastimil           C  start co nejdéle, proti VRL8254
VRL7303 H21C       0002017676 Štregl Petr                 
VRL7501 H21C       0002300842 Wohanka Pavel             C 
VRL6701 H45C       0000008977 Kubát Miroslav            C 
VRL6405 H45C       0000000000 Nič Jaroslav                
VRL6301 H45C       0000009005 Starý Pavel                 
VRL5601 H45D       0000008996 Hanč Pavel                  
VRL5002 H55C       0000009261 Farář Jaroslav            C 
VRL4901 H55C       0000008999 Knobloch Jindřich         C 
VRL5001 H55C       0000009001 Štregl Tomáš                
VRL3601 H65C       0000008963 Zemánek Bohumil           C 
ZAM0051 D12C             9040 Borovičková Valerie       C 
ZAM0151 D12D          1398976 Kubíčová Iva              C 
ZAM4401 H55D             9039 Tobiška Václav            C 
ZAM4701 H55D             9038 Šponar Josef              C 
ZAM5051 D55C             9033 Martincová Helena         C 
ZAM5501 H55C          1398978 Kalous Jaroslav           C 
ZAM5801 H45D             9593 Andrš Milan               C 
ZAM5851 D35D             9031 Kobližková Hana           C 
ZAM5951 D45D             9032 Kalousová Dana            C 
ZAM6051 D45D             9592 Nováková Miloslava        C 
ZAM6251 D45D           219272 Nožková Dagmar            C 
ZAM6351 D35D            53569 Cabalková Ivana           C 
ZAM6801 H35D           331587 Levý Tomáš                C 
ZAM7001 H35D          1398979 Borovička Tomáš           C 
ZAM7301 H35D             9036 Bříza Daniel              C 
ZAM8051 D21D             9285 Venclová Veronika         C 
ZAM8901 P             1398977 Kalousek Tomáš            C 
ZAM9151 D21D             9030 Šponarová Lucie           C 
ZAM9154 D21D             8887 Válková Marcela           C 
ZAM9551 D18C             9029 Jansová Agáta             C 
ZAM9602 H16C           436957 Dušek Martin              B 
ZAM9603 H16C           426332 Lesák Jakub               A 
ZAM9605 H16C           436955 Ježdík Václav             C 
ZAM9751 D16C           436959 Jansová Doubravka         C 
ZAM9801 H14C           416281 Lauterbach David          C 
ZAM9851 D14D           416295 Zemanová Kateřina         C 
ZLH7501 H21C           416097 Moskva Roman              C 
ZLH7551 D35D                0 Moskvová Jitka            C  SI doplní později
NER     H35C          1398999 Kronika Miroslav             start na konci, abych stihnul i HDR 
NER     HDR           2035703 Katera David           
SVM     D21D                  Faltejskova Jana             oddil SVM (SV Mietraching)-Germany
SVM     H21D                  Faltejsek Lukas              oddil SVM - Germany
NER     HDR                   Bláhová Monika        
WKS90   D21A           889184 KOCONKA Anna  
WKS90 	D21A 	       504050 WIŚNIEWSKA Hanna 	 
WKS80 	H21C 	      1431999 HAJDAS Przemysław 	
WKS55  	H55 	       889177 GUGA Romuald 	
WKS89  	H21A 	       501145 STEFAŃSKI Dawid 	
WKS89 	H21A 	       504415 JASIŃSKI Maciej 		

Partneři závodu

© 2012 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.