vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
3. kolo Východočeského poháru
14. dubna 2012, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Dle kategorií | Dle oddílu/klubů
3. kolo VčP SRK - 14.4.2012 - Startovní listina
3. kolo VčP SRK - 14.4.2012
Startovní listina

  StČí Reg,         Jméno                      SI průk.      Start 


D10C  (11)                                 

     1 SJC0252C     Janků Anna                     4281       2:00 
     2 SHK0351      Suchá Simona                   9581       5:00 
     3 STH0251C     Chrástová Tereza               9048       8:00 
     4 SHK0350      Thýnová Martina              410782      11:00 
     5 VAM0251C     Vandasová Adéla               51125      14:00 
     6 SJC0251C     Kuchařová Rozálie              4275      17:00 
     7 LPU0351C     Kološová Veronika            436939      20:00 
     8              Vakant                                   23:00 
     9 LPU0357C     Pušová Bára                 2032180      26:00 
    10              Vakant                                   29:00 
    11              Vakant                                   32:00 



D10N  (13)                                 

    12 PHK0450C     Chvátilová Johana            362000      28:00 
    13 SHK0450      Kroniková Sylvie            2025341      31:00 
    14 PHK0250C     Suchánková Eliška            331120      34:00 
    15 JIL0352C     Karlová Anna                 426353      37:00 
    16 VRL0352      Matoušová Gabriela          2035739      40:00 
    17 PHK0550C     Metelková Michaela           331751      43:00 
    18 SRK0450      Málková Naďa                2027235      46:00 
    19 JIL0351C     Jakouběová Kateřina          426357      49:00 
    20 CET0251      Kovářová Jana               1398986      52:00 
    21 CHC0351C     Tomášová Adéla                 9559      55:00 
    22              Vakant                                   58:00 
    23              Vakant                                   61:00 
    24              Vakant                                   64:00 



D12C  (20)                                 

    25 PHK0051C     Hápová Petra                   9368       1:00 
    26 LPU0053B     Brožová Zuzana               425559       4:00 
    27 SJC0153C     Kochová Anna                   4285       7:00 
    28 CHC0051C     Chaloupková Kateřina         320290      10:00 
    29 HOR0050C     Rückerová Šárka             2025352      13:00 
    30 SHK0051B     Thýnová Nikola              2032191      16:00 
    31 VRL0051      Stará Tereza                 426374      19:00 
    32 LPU0052C     Nacu Šárka                   436967      22:00 
    33 VRL0052      Pilná Bára                   426376      25:00 
    34 SJC0151C     Vejražková Róza                4288      28:00 
    35 LPU0151C     Držková Berenika             425545      31:00 
    36 ZAM0051C     Borovičková Valerie            9040      34:00 
    37 LPU0051C     Vojtíšková Viktorie          426321      37:00 
    38 PHK0155C     Weberová  Adéla              207832      40:00 
    39 CHC0151C     Jelínková Zuzana             206405      43:00 
    40 DOB0051      Peterová Jana                897364      46:00 
    41 JIL0052C     Gallová Veronika            2035745      49:00 
    42              Vakant                                   52:00 
    43              Vakant                                   55:00 
    44              Vakant                                   58:00 



D12D  (6)                                  

    45 SHK0150      Kroniková Štěpánka          2017683       5:00 
    46 ZAM0151C     Kubíčová Iva                1398976       8:00 
    47 CHC0152C     Shánělová Štěpánka           232903      11:00 
    48 SJC0154C     Tumová Adela                   4296      14:00 
    49              Vakant                                   17:00 
    50              Vakant                                   20:00 



D14C  (19)                                 

    51 PHK9951B     Chaloupská Barbora           224878       3:00 
    52 VAM9952B     Kubíčková Kateřina            51468       6:00 
    53 STH9954B     Jezdinská Natálie            330520       9:00 
    54 LPU9955B     Šrenkelová Ilona             246820      12:00 
    55 STH9953B     Urbanová Markéta               9997      15:00 
    56 SJC9951B     Zlámalová Nikola               4297      18:00 
    57 CHC9951B     Semrádová Jana               425544      21:00 
    58 LPU9958B     Kopecká Anna                   9026      24:00 
    59 PHK9999B     Kubíčková  Jana              224883      27:00 
    60 STH9958B     Kalenská Dominika            253374      30:00 
    61 CHC9852A     Chaloupková Veronika           9569      33:00 
    62 VRL9955B     Matoušová Kateřina          2032127      36:00 
    63 LTU9852C     Sedláčková Tereza            425551      39:00 
    64 SHK9952      Malinová Apolena            2032162      42:00 
    65 VRL9951B     Waňková Martina              425555      45:00 
    66 SHK99        Větříčková Andrea              9196      48:00 
    67              Vakant                                   51:00 
    68              Vakant                                   54:00 
    69              Vakant                                   57:00 



D14D  (8)                                  

    70 PHK9853C     Kubečková  Veronika          224916      23:00 
    71 CET9851C     Gažiová Romana               361914      26:00 
    72 LPU9957C     Kmentová Barbora            2032172      29:00 
    73 SJC9852C     Chrtková Terezie               4376      32:00 
    74 DOB9850      Melicharová Anna             410767      35:00 
    75 ZAM9851C     Zemanová Kateřina            416295      38:00 
    76              Vakant                                   41:00 
    77              Vakant                                   44:00 



D16C  (13)                                 

    78 VAM9653A     Petrasová Zuzana             405999       2:00 
    79 JIL9751C     Votočková Eliška              49345       5:00 
    80 PHK9654B     Šádková  Lucie               224885       8:00 
    81 LPU9752A     Fenclová Tereza                9648      11:00 
    82 LTU9651A     Koderičová Tereza            301640      14:00 
    83 PHK9656A     Machačová  Michaela          339542      17:00 
    84 ZAM9751C     Jansová Doubravka            436959      20:00 
    85 PHK9751A     Novotná Klára                553444      23:00 
    86              Vakant                                   26:00 
    87 SHK9753B     Langrová Anna                331166      29:00 
    88 PHK9753B     Kavalírová  Jůlie            207804      32:00 
    89              Vakant                                   35:00 
    90 PHK9651C     Koutná  Hana                 410799      38:00 



D16D  (4)                                  

    91 CET9751C     Gažiová Kristýna             361922      47:00 
    92 JIL9651C     Škvorová Petra               426308      50:00 
    93              Vakant                                   53:00 
    94              Vakant                                   56:00 



D18C  (12)                                 

    95 LPU9553C     Šrenkelová Soňa                          65:00 
    96 VRL9652A     Hančová Petra               1398998      69:00 
    97 LPU9456B     Lehárová Alžběta             246867      73:00 
    98 ZAM9551C     Jansová Agáta                  9029      77:00 
    99 LPU9657A     Kulhavá Eliška               887635      81:00 
   100 STH9552B     Pacholíková Lucie            253373      85:00 
   101 LPU9457B     Horová Pavla                 887927      89:00 
   102 SJC9552B     Šmejcová Anna                  9929      93:00 
   103 LPU9554C     Šrenkelová Kateřina                      97:00 
   104 LTU9551A     Svobodová Lenka              995893     101:00 
   105              Vakant                                  105:00 
   106              Vakant                                  109:00 



D21A  (12)                                 

   107 PHK8055C     Vítková Lucie                  9448       3:00 
   108 SHK8051C     Toužilová Martina              9165       6:00 
   109 WKS90        WIŚNIEWSKA Hanna             504050       9:00 
   110 LPU8552R     Udržalová Pavla                9212      12:00 
   111 WKS90        KOCONKA Anna                 889184      15:00 
   112 LPU8499C     Przyczková Michaela          981834      18:00 
   113 SHK9352A     Myslivcová Pavla               9472      21:00 
   114 LPU8359R     Škodová Petra               2025334      24:00 
   115 SHK8753R     Doležalová Veronika            9182      27:00 
   116              Vakant                                   30:00 
   117              Vakant                                   33:00 
   118              Vakant                                   36:00 



D21C  (34)                                 

   119 VRL8353C     Knoblochová Kamila             8952       1:00 
   120 JIL9352C     Havlíčková Nikola             49432       4:00 
   121 VRL7452R     Randáková Helena             515185       7:00 
   122 DOB8851      Záveská Anna                  49612      10:00 
   123 SNA8951C     Zákravská Šárka              410778      13:00 
   124 DOB8751      Peterová Věra                  7248      16:00 
   125 SJC8951C     Soukupová Lucie               51180      19:00 
   126 SSU8151      Klíchová Jana                  9480      22:00 
   127 VAM8651C     Smutná Pavla                   9674      25:00 
   128 SHK9351A     Fundová Eliška                51176      28:00 
   129 PHK8359C     Lamichová  Kateřina          888650      31:00 
   130 NPA9051C     Šmidrkalová Monika             9711      34:00 
   131 STH9356C     Ducháčková Kateřina          416278      37:00 
   132 PHK6651C     Novotná Petra                  4146      40:00 
   133 SHK6561C     Teplá Hana                     9125      43:00 
   134 DOB7956      Štěpánová Dita                 7226      46:00 
   135 LPU8751C     Sůvová Barbora                 9205      49:00 
   136 PHK8855C     Azebová  Nina                981820      52:00 
   137 VRL9254A     Jebavá Lucie                 331285      55:00 
   138 PHK8557C     Dušátková Lenka                9364      58:00 
   139 SHK9151R     Chmelařová Michaela          995857      61:00 
   140 VRL9151R     Kubátová Zuzana              515421      64:00 
   141 SHK8552C     Stulíková Barbora              9161      67:00 
   142 LTU8651      Sombotová Jana               416291      70:00 
   143 SJC9352B     Palasová Pavlína               9985      73:00 
   144 SHK8950      Kettnerová Dana               51986      76:00 
   145 DKP8254C     Jiřištová Zuzana               9054      79:00 
   146 SHK8658C     Novotná Barbora                9171      82:00 
   147 BOR9152      Beranová Barbora             995839      85:00 
   148 LPU9356C     Kisková Klára                224875      88:00 
   149              Vakant                                   91:00 
   150              Vakant                                   94:00 
   151              Vakant                                   97:00 
   152 VAM8951C     Bednářová Michala              9673     100:00 



D21D  (32)                                 

   153 CET8051C     Šafářová Ivana                 9724       1:00 
   154 VRL8254      Poláková Lucie               331655       3:00 
   155 VAM8451C     Hostinská Jana                 9792       5:00 
   156 SNA7852C     Sedláková Hana               426328       7:00 
   157 PHK7852C     Kunartová  Lenka               9408       9:00 
   158 ZAM8051C     Venclová Veronika              9285      11:00 
   159 LPU7855C     Stryková Kateřina            232606      13:00 
   160 DOB8158      Stolinová Lenka                7233      15:00 
   161 LPU8253C     Kadaňová Barbora               9868      17:00 
   162 ZAM9154C     Válková Marcela                8887      19:00 
   163 VAM9099C     Kotlářová Jana                 9668      21:00 
   164 JIL8751C     Králová Tereza                 9064      23:00 
   165 PHK7551C     Kubečková Zdena              224919      25:00 
   166 LPU7853C     Valentová Zuzana             426315      27:00 
   167 SHK7851      Suchá Eva                      9192      29:00 
   168 SVM          Faltejskova Jana                         31:00 
   169 TYN8552C     Zástěrová Petra                9743      33:00 
   170 ALB9050      Horká Marie                    8279      35:00 
   171 LPU7854C     Kašparová Eva                  9271      37:00 
   172 JIL8952C     Augustinová Bohdana           51116      39:00 
   173 TYN8651C     Doležalová Marie               9746      41:00 
   174 ALB8750      Khýnová Radka                  7221      43:00 
   175 PHK9151C     Balcarová Mirka               49696      45:00 
   176 ZAM9151C     Šponarová Lucie                9030      47:00 
   177 PHK8052C     Kunhartová Kateřina          428295      49:00 
   178 BRM8451C     Sokolová Tereza              426338      51:00 
   179 CHC8851C     Pěluchová Daniela              9549      53:00 
   180 SHK8659      Veselková Jana               888610      55:00 
   181              Vakant                                   57:00 
   182 SHK8250C     Svobodová Jana               436418      59:00 
   183              Vakant                                   61:00 
   184              Vakant                                   63:00 



D35C  (19)                                 

   185 LPU6955C     Demlová Jitka                  9656      39:00 
   186 VAM7250C     Vandasová Markéta              9679      42:00 
   187 HVC6453C     Mutinská Zdeňka               51751      45:00 
   188 STH7351C     Kalenská Kateřina            410777      48:00 
   189 VRL7552      Štreglová Andrea             206478      51:00 
   190 LPU7051C     Procházková Alexandra        416258      54:00 
   191 CHC7251C     Křivdová Lenka                 9551      57:00 
   192 SJC7451C     Škorpilová Jana              211303      60:00 
   193 PHK7153C     Růžičková Kamila             336724      63:00 
   194 SHK6352C     Chmelařová Marie               9122      66:00 
   195 VAM6251C     Smutná Jana                    9676      69:00 
   196 SHK7350C     Kroniková Jana                 9176      72:00 
   197 OKP6851C     Horáková Jindra                8950      75:00 
   198 VAM7251C     Rykalová Jitka                 9680      78:00 
   199 JIL7255C     Votočková Jaroslava            9076      81:00 
   200 VAM6451C     Klapalová Jana                 9681      84:00 
   201              Vakant                                   87:00 
   202              Vakant                                   90:00 
   203              Vakant                                   93:00 



D35D  (41)                                 

   204 ZAM6351C     Cabalková Ivana               53569       1:00 
   205 SHK7251C     Langrová Monika                9802       3:00 
   206 CHC6951C     Chaloupková Lenka              9542       5:00 
   207 VRL7154      Matoušová Petra              331359       7:00 
   208 PHK6353C     Lamichová Iva                  9438       9:00 
   209 CET7552C     Kovářová Anna                339546      11:00 
   210 LPU7155C     Fenclová Markéta               9650      13:00 
   211 BRU7151C     Kolářová Andrea              425506      15:00 
   212 PHK6153C     Justová Jana                 207818      17:00 
   213 CET7554C     Hájková Ludmila                9722      19:00 
   214 CHC6751C     Jelínková Marta                9541      21:00 
   215 PHK7052C     Koutná  Alena                232635      23:00 
   216 CHC7351C     Tomášová Petra                 9574      25:00 
   217 BRU7251C     Frömmelová Dana              887923      27:00 
   218 PHK7450C     Chvátilová Pavlína             9430      29:00 
   219 SHK6753C     Divecká Růžena                 9157      31:00 
   220 PHK6950      Kavalírová Zuzana             35720      33:00 
   221 NPA6951C     Háková Eva                  2017684      35:00 
   222 PHK6757C     Azebová Martina               49890      37:00 
   223 LPU7558C     Krpatová Zuzana              253351      39:00 
   224 TYN6850C     Šišmová Hana                 416296      41:00 
   225 VRL7052C     Hančová Alice                206480      43:00 
   226 SRK7550      Málková Naďa                2027238      45:00 
   227 VRL7354      Stará Petra                  425562      47:00 
   228 PHK7157C     Hápová Šárka                   9396      49:00 
   229 BRU7152C     Rusinová Alena               425507      51:00 
   230 LPU6654C     Valachová Jana               253353      53:00 
   231 JIL7551C     Valušiaková Mirka           2035711      55:00 
   232 ZAM5851C     Kobližková Hana                9031      57:00 
   233 PHK6756      Kavalírová Kateřina            9833      59:00 
   234 CHC6651C     Semrádová Jitka              331708      61:00 
   235 PHK7060C     Hlaváčková Renata            301191      63:00 
   236 ZLH7551C     Moskvová Jitka                           65:00 
   237 SJC7253C     Zlámalová Zdena                4744      67:00 
   238 PHK7151C     Maňáková  Silvie             224872      69:00 
   239 LTU6951      Bendáková Jitka              425571      71:00 
   240 VRL7151C     Waňková Dita                 331619      73:00 
   241              Vakant                                   75:00 
   242              Vakant                                   77:00 
   243              Vakant                                   79:00 
   244 VAM7651C     Koblicová Milena               9483      81:00 



D45C  (17)                                 

   245 SHK6151C     Novotná Iva                   51488      83:00 
   246 SNA5351C     Langrová Eva                   9612      85:00 
   247 SHK5852C     Bláhová Luba                   9118      87:00 
   248 DOB6050      Tichá Jiřina                   7255      89:00 
   249 LPU5851C     Víchová Ladislava            888601      91:00 
   250 SHK6651      Thýnová Ivana               2017663      93:00 
   251 JIL5362C     Zlesáková Vlasta               9068      95:00 
   252 SHK6152C     Hausvaterová Marcela         219201      97:00 
   253 PHK5651C     Běhounová Jiřina               9401      99:00 
   254 SHK6351C     Mádlová Iva                    9121     101:00 
   255 JIL6052C     Jiřištová Hana                 9093     103:00 
   256 LTU6451      Hindráková Martina          2017662     105:00 
   257 VRL5451C     Nýdrlová Eva                   8954     107:00 
   258 PHK5951C     Panchártková  Jitka            9429     109:00 
   259 LTU6151      Sombotová Alena                9769     111:00 
   260              Vakant                                  113:00 
   261              Vakant                                  115:00 



D45D  (26)                                 

   262 SNA5952C     Zvěřinová Darina              51443       2:00 
   263 LPU5751C     Nožičková Libuše               9313       6:00 
   264 VAM6452C     Veverková Yveta                9678      10:00 
   265 PHK5952C     Balcarová Eva                301691      14:00 
   266 LPU5651C     Lulayová Věra                  9224      18:00 
   267 ZAM6051C     Nováková Miloslava             9592      22:00 
   268 LPU5653C     Lennerová Eva                  9279      26:00 
   269 SHK5951      Vychodilová Jiřina             9897      30:00 
   270 SJC5752C     Bienová Věra                   9918      34:00 
   271 TYN6451C     Doležalová Ivana             995808      38:00 
   272 JIL5851C     Kynčlová Miroslava             9089      42:00 
   273 SNA6251C     Vondráčková Zdeňka             9608      46:00 
   274 SHK5751C     Stulíková Zuzana               9116      50:00 
   275 ZAM5951C     Kalousová Dana                 9032      54:00 
   276 SHK5853C     Svobodová Eva                301696      58:00 
   277 VAM5851C     Suchanová Lenka                9682      62:00 
   278 LTU6751C     Rückerová Olga                 9819      66:00 
   279 SHK6354C     Egrtová Jitka                331561      70:00 
   280 LPU6351C     Weisbauerová Blanka            9251      74:00 
   281 SHK5851C     Gazdačková Jana                9117      78:00 
   282 ZAM6251C     Nožková Dagmar               219272      82:00 
   283 LPU6653C     Kološová Jana                  9346      86:00 
   284 VRL5652      Hančová Hana                   8980      90:00 
   285              Vakant                                   94:00 
   286              Vakant                                   98:00 
   287              Vakant                                  102:00 



D55C  (9)                                  

   288 LPU5551C     Klimplová Alena                9202      61:00 
   289 SNA5651C     Mikysková Hana                 7225      64:00 
   290 NPA5552C     Nováková Jana                  9690      67:00 
   291 VRL4851C     Knoblochová Věra               8998      70:00 
   292 LPU5654C     Novotná Jiřina                 9290      73:00 
   293 ZAM5051C     Martincová Helena              9033      76:00 
   294 SHK5351C     Fejlková Alice                 9107      79:00 
   295              Vakant                                   82:00 
   296              Vakant                                   85:00 



D65C  (4)                                  

   297 LPU4753C     Malá Marie                   301172      59:00 
   298 LTU4751      Kutáčková Stanislava         405955      62:00 
   299              Vakant                                   65:00 
   300              Vakant                                   68:00 



H10C  (12)                                 

   301 BRU0301C     Rusin Vojtěch               2011812      77:00 
   302 PHK0202C     Bárta Šimon                    9428      80:00 
   303 STH0202C     Štefan Vít                   331617      83:00 
   304 LPU0301C     Fencl Jáchym                 426318      86:00 
   305 HOR0201C     Rücker Jan                  2025353      89:00 
   306 LPU0202C     Manda Jakub                 2025349      92:00 
   307 PHK0302      Chaloupský Jakub             434594      95:00 
   308 SJC0202C     Tuma Matěj                     9919      98:00 
   309 STH0204C     Urban Dominik                303928     101:00 
   310              Vakant                                  104:00 
   311              Vakant                                  107:00 
   312              Vakant                                  110:00 



H10N  (14)                                 

   313 JIL0303C     Ryba Petr                    425564      35:00 
   314 LPU0403C     Krpata Michal               2035734      38:00 
   315 TYN0201C     Šišma Vojta                    9744      41:00 
   316 SRK0301      Pokorný Dominik             2027249      44:00 
   317 PHK0400C     Neumann Matěj                224887      47:00 
   318 VRL0401      Nič David                                50:00 
   319 NPA0501C     Pavelec Matěj                  9702      53:00 
   320 VRL0302      Waněk Hubert                 219210      56:00 
   321 SJC0201C     Franta Jonáš                   4277      59:00 
   322 HOR0200C     Kuneš Vojtěch               2032181      62:00 
   323 VRL0301      Štregl Matyáš               2017678      65:00 
   324              Vakant                                   68:00 
   325              Vakant                                   71:00 
   326              Vakant                                   74:00 



H12C  (25)                                 

   327 LPU0002B     Roudný Martin                425543       3:00 
   328 BRU0103C     Školník Eduard              2011796       6:00 
   329 LPU0001C     Roudný Václav                  9884       9:00 
   330 BRU0006C     Volák Ondřej                 425514      12:00 
   331 VRL0001B     Kubát Tomáš                    8991      15:00 
   332 BRU0104C     Kolář Adam                   425511      18:00 
   333 SJC0101C     Zalaba Tomáš                   9993      21:00 
   334 LPU0009C     Bürger Matěj                2032196      24:00 
   335 BRU0101C     Kolář Jan                    331235      27:00 
   336 TYN0101C     Jakeš Josef                  405980      30:00 
   337 SHK0101      Langr Jan                     51179      33:00 
   338 JIL0105C     Burket Vojtěch               425519      36:00 
   339 SJC0102C     Břeň Daniel                    4294      39:00 
   340 JIL0104C     Jakub Ježek                 2035716      42:00 
   341 PHK0101B     Metelka  Ondřej              331689      45:00 
   342 CHC0101C     Švadlena Michal             2011852      48:00 
   343 BRU0001C     Rusin Jan                    425510      51:00 
   344 LPU0004B     Konvalinka Jindřich          434587      54:00 
   345 SJC0001B     Karásek Matěj                202536      57:00 
   346 LPU0005B     Kulhavý Tadeáš              2025361      60:00 
   347 DOB0000      Dudášek Ondřej                 7254      63:00 
   348 KUN0101C     Rusz Rostislav                 9017      66:00 
   349              Vakant                                   69:00 
   350              Vakant                                   72:00 
   351              Vakant                                   75:00 



H12D  (5)                                  

   352 CET0102C     Kovář Lukáš                 2035730      41:00 
   353 LPU0003C     Žák Michal                   232604      44:00 
   354              Vakant                                   47:00 
   355              Vakant                                   50:00 
   356 PHK0100      Kučera Jan                               53:00 



H14C  (29)                                 

   357 SJC9902B     Ferbr Jan                      4295       2:00 
   358 PHK9801B     Maňák Michal                 224890       5:00 
   359 SJC9802B     Doležal Vít                    4742       8:00 
   360 PHK9905C     Mašata Metoděj               207870      11:00 
   361 SJC9901B     Macko Lukáš                    4293      14:00 
   362 LPU9802B     Žák Jan                      232608      17:00 
   363 SHK9802      Hájek Jakub                  232493      20:00 
   364 LPU9909C     Soudek Ondřej               2025378      23:00 
   365 SHK9902B     Ryba David                   426330      26:00 
   366 PHK9802C     Faltejsek Jan                  9464      29:00 
   367 LPU9902B     Fencl Jonáš                    9660      32:00 
   368 JIL9902C     Hajný Vojtěch               2035313      35:00 
   369 CHC9901B     Křivda Tomáš                2025366      38:00 
   370 JIL9803C     Valušiak Marek              2035712      41:00 
   371 PHK9901B     Kavalír Jáchym                 9830      44:00 
   372 STH9801C     Kalenský Aleš                331426      47:00 
   373 LTU9801B     Bendák Jan                   425561      50:00 
   374 VRL9802B     Starý Ondra                 2025354      53:00 
   375 ASU9846C     Paukert Lukáš                980351      56:00 
   376 ZAM9801C     Lauterbach David             416281      59:00 
   377 LPU9908B     Pučan Martin                2032194      62:00 
   378 JIL9805C     Burket Tomáš                 425537      65:00 
   379 SHK9803      Pek Daniel                  1396849      68:00 
   380 SJC9805B     Břeň Lukáš                     4290      71:00 
   381 KUN9801C     Rusz Vratislav                 9024      74:00 
   382 SHK9801B     Gebrt Jan                    331229      77:00 
   383              Vakant                                   80:00 
   384              Vakant                                   83:00 
   385              Vakant                                   86:00 



H14D  (12)                                 

   386 PHK9900      Kučera Kryšpín                 9824      60:00 
   387 TYN9801C     Kašpar Jan                    49700      63:00 
   388 LPU9907C     Burda Jan                   2025380      66:00 
   389 PHK9904      Hůlek Matěj                    9831      69:00 
   390 CHC9903C     Jelínek Tomáš                320300      72:00 
   391 LPU9910C     Mistrik Karel                            75:00 
   392 ASU9948C     Skalický Johan               920657      78:00 
   393 LPU9901C     Nádvorník Petr                 9248      81:00 
   394 CHC9902C     Grundman Václav                9558      84:00 
   395 VAM9801C     Vídeňský Jakub               442869      87:00 
   396              Vakant                                   90:00 
   397              Vakant                                   93:00 



H16C  (26)                                 

   398 SJC9603B     Zlámal David                   4239       2:00 
   399 ASU9648C     Procházka Lukáš              887160       5:00 
   400 CHC9701B     Semrád Ladislav              331705       8:00 
   401 ASU9645      Skalický Matyáš              887163      11:00 
   402 SHK9604B     Trejbal Václav               420426      14:00 
   403 LPU9706B     Bezdíček Kryštof             436968      17:00 
   404 ASU9647C     Kašpar Jan                   920694      20:00 
   405 LPU9708B     Horák Vojtěch                426316      23:00 
   406 VAM9701B     Vyskočil Štěpán              438629      26:00 
   407 LPU9705B     Kanta Martin                 425577      29:00 
   408 CHC9602B     Janeba Vladimír                9572      32:00 
   409 LPU9601B     Tužil Ondřej                 425582      35:00 
   410 SJC9703A     Zikmund Zdeněk                 4743      38:00 
   411 SHK9701A     Netuka Vojtěch              1396847      41:00 
   412 PHK9704A     Růžička Adam                 981818      44:00 
   413 ASU9646C     Holubář Bartoloměj           920664      47:00 
   414 ZAM9603A     Lesák Jakub                  426332      50:00 
   415 LTU9601B     Taclík Milan                 416289      53:00 
   416 ZAM9602B     Dušek Martin                 436957      56:00 
   417 SHK9602C     Pancíř Jan                     9167      59:00 
   418 ZAM9605C     Ježdík Václav                436955      62:00 
   419 LPU9702B     Novotný Vojtěch                9308      65:00 
   420 VAM9601B     Rykala Filip                  51469      68:00 
   421 ASU9649C     Havránek Tomáš               887167      71:00 
   422              Vakant                                   74:00 
   423              Vakant                                   77:00 



H16D  (9)                                  

   424 BRU9801C     Frömmel Martin               425503      71:00 
   425 PHK9702C     Háp Ondřej                   336739      74:00 
   426 BRU9802C     Peška Miroslav              2011826      77:00 
   427 LPU9707C     Míča Tomáš                  2032186      80:00 
   428 ALB9600      Martinec Michal                7204      83:00 
   429 DOB9601      Preininger Kryštof             7238      86:00 
   430 LTU9701      Sedláček Daniel              405973      89:00 
   431              Vakant                                   92:00 
   432              Vakant                                   95:00 



H18C  (16)                                 

   433 TYN9501B     Mlateček Jiří                  9160      54:00 
   434 JIL9501C     Šnorbert Jan                 303950      57:00 
   435 ASU9449C     Procházka Jakub              920653      60:00 
   436 SJC9401B     Šmejc Jakub                    9983      63:00 
   437 LPU9504C     Kubelka Petr                 434590      66:00 
   438 JIL9502C     Matyáš Michal                426309      69:00 
   439 ASU9448C     Jirges Radek                 920684      72:00 
   440 DKP9511C     Šindelář Jan                             75:00 
   441 CHC9402B     Sháněl Jan                     9560      78:00 
   442 VAM9401A     Dvořáček Radek                51471      81:00 
   443 LPU9405B     Zelinka Jan                  207824      84:00 
   444 STH9401B     Kučera Štěpán                  9041      87:00 
   445 PHK9502B     Růžička Karel                339560      90:00 
   446 LPU9501C     Lemberk Jakub                  9276      93:00 
   447              Vakant                                   96:00 
   448              Vakant                                   99:00 



H21A  (17)                                 

   449 LPU9006C     Klapal Jan                   515142       3:00 
   450 SHK7309E     Jedlička Michal              500878       6:00 
   451 CHC8603C     Pátek Michal                2025343       9:00 
   452 HOR8700C     Luštický Martin             2035709      12:00 
   453 WKS89        JASIŃSKI Maciej              504415      15:00 
   454 SHK9204A     Smitka Jan                    49603      18:00 
   455 PHK8701C     Justa Pavel                  995884      21:00 
   456 LPU9307A     Kubelka Tomáš                889299      24:00 
   457              Vakant                                   27:00 
   458 TYN9103C     Jakeš Ondřej                  51425      30:00 
   459 PHK7605C     Kadeřávek Petr                 9399      33:00 
   460 LPU8208R     Zvěřina Petr                 887920      36:00 
   461 WKS89        STEFAŃSKI Dawid              501145      39:00 
   462 LPU9306A     Záveský Filip                331549      42:00 
   463              Vakant                                   45:00 
   464 LPU8608C     Kafka Miloš                  886290      48:00 
   465              Vakant                                   51:00 



H21C  (58)                                 

   466 VAM7601C     Koblic Jan                  2032163       0:00 
   467 DOB8803      Lžíčař Martin                  7230       2:00 
   468 HOS7801C     Vrbata Alan                    9762       4:00 
   469 SHK7911C     Weiner Jakub                   9140       6:00 
   470 LPU8807C     Kroupa Jan                     9208       8:00 
   471 DOB8002      Janda Martin                 920696      10:00 
   472 SHK9301C     Divecký František             51131      12:00 
   473 PHK9110      Azeb Karim                   553448      14:00 
   474 VAM8401C     Veverka Tomáš                  9669      16:00 
   475 VRL8001C     Hanč Petr                    981811      18:00 
   476 WKS80        HAJDAS Przemysław           1431999      20:00 
   477 DOB7405      Čáp Ondřej                     7241      22:00 
   478 BRM8201C     Burdych Tomáš                  5592      24:00 
   479 SJC7303C     Kraus Petr                     9898      26:00 
   480 VRL7501C     Wohanka Pavel               2300842      28:00 
   481 SHK8215C     Bláha Jan                      9145      30:00 
   482 LPU7308C     Vávra Jaroslav                 9325      32:00 
   483 BRU6901C     Kolář Radek                  887949      34:00 
   484 SHK8400      Dubrovský Lukáš             2032109      36:00 
   485 LCE8200C     Pop Lukáš                    897378      38:00 
   486 ALB7800      Kupka Jaroslav                 7213      40:00 
   487 NPA6705C     Zikmund Zdeněk                 9967      42:00 
   488 ASU7849C     Kumpošt Jaroslav             887169      44:00 
   489 SHK9007C     Souček Michal                  9188      46:00 
   490 JIL9003C     Havlíček Lukáš                49363      48:00 
   491 NPA7701C     Novák Zdeněk                   9694      50:00 
   492 SHK8501C     Chmelař Tomáš                  9154      52:00 
   493 PHK7302C     Samek  Petr                  203217      54:00 
   494 CET7601C     Pilgr Luděk                    9720      56:00 
   495 SHK7905C     Svoboda Lukáš                  9138      58:00 
   496 ZLH7501C     Moskva Roman                 416097      60:00 
   497 SHK7605C     Svoboda Ondřej                 9135      62:00 
   498 VAM8201C     Hladký Viktor                  9598      64:00 
   499 SHK9103C     Funda Jan                      9843      66:00 
   500 LPU8609C     Kutílek Jakub                            68:00 
   501 PHK6502C     Novotný Milan                  9424      70:00 
   502 DOB8001      Preininger Luděk               7237      72:00 
   503 NPA8401C     Bejr Zdeněk                    9700      74:00 
   504 JIL8703C     Černý Martin                  49478      76:00 
   505 STH7401C     Chrást Tomáš                   9974      78:00 
   506 SHK9001C     Šabatka Jan                    9193      80:00 
   507 LPU8105C     Fukátko Jan                    9282      82:00 
   508 CET9001C     Záveský Marek                331131      84:00 
   509 DOB7501      Kolek Petr                   887908      86:00 
   510 LPU9201C     Novotný Jan                    9291      88:00 
   511 LTU8701      Zlámal Aleš                    9771      90:00 
   512 VAM8402C     Řehák Pavel                    9662      92:00 
   513 NPA7502C     Novák Jiří                     9693      94:00 
   514 ASU8001C     Koblížek Kamil                51470      96:00 
   515 VRL7303      Štregl Petr                 2017676      98:00 
   516 PHK7205C     Kunart  Tomáš                  9407     100:00 
   517 VRL7702C     Polák Vlastimil                9000     102:00 
   518 PHK7601C     Vítek Petr                     9797     104:00 
   519              Vakant                                  106:00 
   520              Vakant                                  108:00 
   521              Vakant                                  110:00 
   522              Vakant                                  112:00 
   523              Vakant                                  114:00 



H21D  (25)                                 

   524 SHK8904C     Tomalík Ondřej                 9190       2:00 
   525 KUN9102C     Lux Filip                      9020       5:00 
   526 BRM7601C     Hromádko Přemysl             331496       8:00 
   527 SNA7501C     Sedlák Radek                 995872      11:00 
   528 BRU9603C     Peška Jaroslav               331161      14:00 
   529 VAM8403C     Hudák Stanislav                9663      17:00 
   530 LPU8106C     Šabatka Petr                   9269      20:00 
   531 SHK7800      Suchý Petr                     9146      23:00 
   532 TYN9301B     Jakeš Vojtěch                405979      26:00 
   533 LPU7712C     Valenta Miloslav            2025339      29:00 
   534 CHC8601C     Sýkora Bohumil                 9563      32:00 
   535 SVM          Faltejsek Lukas                          35:00 
   536 TYN8502C     Nymsa Zdeněk                   9747      38:00 
   537 VAM9301C     Smutný Šimon                   9589      41:00 
   538 BRM7201C     Sokol Milan                    9625      44:00 
   539 JIL9006C     Černý Vojtěch                  9091      47:00 
   540 CHC9302B     Hanuš Pavel                    9575      50:00 
   541 LTU8101      Procházka Martin              49631      53:00 
   542 LPU8607C     Kaštánek Petr                  9350      56:00 
   543 PHK8506C     Elbl Marek                               59:00 
   544              Vakant                                   62:00 
   545              Vakant                                   65:00 
   546              Vakant                                   68:00 
   547              Vakant                                   71:00 
   548              Vakant                                   74:00 



H35C  (18)                                 

   549 TYN6701C     Mlateček Jiří                  9858      41:00 
   550 HVC6503C     Mutinský Viktor               51752      44:00 
   551 SHK6601C     Souček Karel                 553452      47:00 
   552 LTU6801      Killar Marek                 301646      50:00 
   553 VAM6601C     Vandas Luděk                   9665      53:00 
   554 CHC7502C     Švadlena Pavel              2011854      56:00 
   555 VAM7101C     Filip Libor                    9500      59:00 
   556 SHK6402C     Chmelař Pavel                  9151      62:00 
   557 PHK7101C     Háp Pavel                      9395      65:00 
   558 SHK5801C     Hausvater Karel              301648      68:00 
   559 LPU6505C     Valach Petr                  253352      71:00 
   560 PHK6503      Kavalír Karel                  9378      74:00 
   561              Vakant                                   77:00 
   562              Vakant                                   80:00 
   563              Vakant                                   83:00 
   564 NER          Kronika Miroslav            1398999      86:00 
   565 CET7001C     Šafář Miroslav               232633      89:00 
   566 SHK7602C     Toužil Karel                   9134      92:00 



H35D  (36)                                 

   567 CHT6910C     Beseda Pavel                  51777       1:00 
   568 JIL7601C     Zlesák Ondřej                  9067       4:00 
   569 ZAM7301C     Bříza Daniel                   9036       7:00 
   570 BRU6701C     Šváb Pavel                   425509      10:00 
   571 SNA6301C     Imlauf Martin                  9629      13:00 
   572 BRM6101C     Vodňanský Jaroslav                       16:00 
   573 BRU7101C     Kolář Zdeněk                 425502      19:00 
   574 SHK6701C     Langr Jan                      9531      22:00 
   575 HOR7303C     Vojtěch Libor                  9010      25:00 
   576 SHK6403C     Funda Michal                 410744      28:00 
   577 BRU6902C     Frömmel Miroslav             887943      31:00 
   578 PHK7200C     Chvátil Jiří                 336717      34:00 
   579 BRU7301C     Školník Jan                  425517      37:00 
   580 TYN6901C     Šišma Pavel                   49698      40:00 
   581 SHK6301      Vychodil Tomáš                51182      43:00 
   582 PHK6101C     Justa Jaromír                  9373      46:00 
   583 TYN7001C     Kašpar Václav                  9737      49:00 
   584 BRU7601C     Rusin Jan                    425501      52:00 
   585 CHC6703C     Chaloupka Stanislav            9556      55:00 
   586 SHK5901C     Svoboda Miloslav               9158      58:00 
   587 KUN7201C     Rusz Roman                   425598      61:00 
   588 PHK7003C     Faltejsek Pavel             2017671      64:00 
   589 ASU6949C     Procházka Pavel              920673      67:00 
   590 KUN6201C     Lux Zdeněk                     9025      70:00 
   591 BRU7001C     Volák Pavel                  331168      73:00 
   592 SHK6902      Kohout Josef                2017669      76:00 
   593 ZAM6801C     Levý Tomáš                   331587      79:00 
   594 SHK6104C     Novotný Pavel                 51489      82:00 
   595 ZAM7001C     Borovička Tomáš             1398979      85:00 
   596 DOB7001      Dudášek Karel                888649      88:00 
   597 VAM7602C     Horčičák Milan               438605      91:00 
   598 PHK7108C     Koutný  Pavel                 51102      94:00 
   599 SHK6501      Jirásek Stanislav              9850      97:00 
   600              Vakant                                  100:00 
   601              Vakant                                  103:00 
   602              Vakant                                  106:00 



H45C  (34)                                 

   603 PHK5901C     Štěpán  Pavel                  9403       1:00 
   604 CHC6501C     Půlpán Roman                   9561       4:00 
   605 PHK6201C     Ježek Jiří                     9839       7:00 
   606 CHC6701C     Křivda Ivan                    9552      10:00 
   607 VRL6301      Starý Pavel                    9005      13:00 
   608 SNA5649C     Kalibán Pavel                  9646      16:00 
   609 SHK5702C     Gazdačko Milan               410797      19:00 
   610 LTU6601C     Grundmann Jan                416286      22:00 
   611 VAM6201C     Smutný Michal                  9672      25:00 
   612 JIL5401C     Kynčl Stanislav                9087      28:00 
   613 PHK5902C     Vykysalý Miroslav              9457      31:00 
   614 TYN6501C     Jakeš Josef                  995825      34:00 
   615 JIL5201C     Erlebach Josef                 9774      37:00 
   616 LPU6503C     Procházka Tomáš                9270      40:00 
   617 PHK5701C     Běhoun Pavel                   9400      43:00 
   618 PPU6301C     Fencl Jiří                     9649      46:00 
   619 VAM5401C     Kotlář Vladimír                9667      49:00 
   620 PPU6001C     Broulík Miloš                  9655      52:00 
   621 LPU6102C     Roudný Václav                  9277      55:00 
   622 PHK5702C     Dušátko Petr                   9402      58:00 
   623 LPU5501C     Hostinský Jiří                 9255      61:00 
   624 PHK6401C     Hlaváček Lubomír               9369      64:00 
   625 KUN5801C     Trejtnar Pavel                 9014      67:00 
   626 VAM6403C     Hostaš Zdeněk                  9685      70:00 
   627 HOR6302C     Vávra Martin                   9007      73:00 
   628 VRL6405      Nič Jaroslav                             76:00 
   629 LTU5901      Sombota Jiří                   9772      79:00 
   630 JIL6103C     Havlíček Libor              2035747      82:00 
   631 LPU5905C     Novotný Miroslav             301183      85:00 
   632 VRL6701C     Kubát Miroslav                 8977      88:00 
   633 LPU6504C     Procházka Radek              410783      91:00 
   634              Vakant                                   94:00 
   635              Vakant                                   97:00 
   636              Vakant                                  100:00 



H45D  (36)                                 

   637 SNA5702C     Zákravský Zdeněk             232953       1:00 
   638 LPU5102C     Sáňka Bedřich               2032164       4:00 
   639 PHK6504C     Melichar Igor                336796       7:00 
   640 SJC6001C     Řehák Pavel                    9916      10:00 
   641 LTU6501      Hanuš Pavel                    9632      13:00 
   642 VAM6301C     Novák Jiří                     9790      16:00 
   643 PHK6501C     Kubíček  Radek                 9388      19:00 
   644 BRU6700C     Peška Robert                 425527      22:00 
   645 CET6301C     Záveský Richard              232860      25:00 
   646 PHK5503C     Souček  Pavel                  9837      28:00 
   647 TYN5604C     Malec Jaromír                995846      31:00 
   648 SHK6001C     Vízek Luděk                   49629      34:00 
   649 LPU5502C     Lulay Miloš                  301188      37:00 
   650 SJC6603C     Zalaba Jindřich                9931      40:00 
   651 SHK6102C     Divecký Josef                  9120      43:00 
   652 PHK5703C     Balcar  Aleš                   9354      46:00 
   653 CHC5801C     Grundman Martin                9571      49:00 
   654 ALB6000      Černý Petr                     7224      52:00 
   655 PHK5402C     Sajbrt  Václav                49877      55:00 
   656 VAM6401C     Rykala Karel                   9671      58:00 
   657 SJC5604C     Palas Pavel                    9956      61:00 
   658 CHC6602C     Semrád Pavel                   9555      64:00 
   659 LPU6003C     Kološ Oldřich                  9899      67:00 
   660 VRL5601      Hanč Pavel                     8996      70:00 
   661 LPU6201C     Cinkan Zdeněk                  9327      73:00 
   662 LTU5801      Krejčí Jaroslav                9775      76:00 
   663 CHC6001C     Janeba Petr                    9573      79:00 
   664 LPU5802C     Nádvorník Pavel              207816      82:00 
   665 SNA5701C     Hnyk Petr                    416261      85:00 
   666 CHC6301C     Jelínek Roman                361956      88:00 
   667 LPU5409C     Sůva Petr                      9204      91:00 
   668 ZAM5801C     Andrš Milan                    9593      94:00 
   669 SNA5403C     Langr Stanislav                9633      97:00 
   670              Vakant                                  100:00 
   671              Vakant                                  103:00 
   672              Vakant                                  106:00 



H55C  (26)                                 

   673 CET5002C     Čípa Jiří                      9725       3:00 
   674 TYN5301C     Beňo Miroslav                  9731       6:00 
   675 LPU5404C     Juračka Vojtěch                9234       9:00 
   676 NPA5101C     Kalibán Jaroslav               9687      12:00 
   677 LPU5002C     Mrštík Václav                  9215      15:00 
   678 ZAM5501C     Kalous Jaroslav             1398978      18:00 
   679 LPU5405C     Nožička Miroslav               9312      21:00 
   680 STH5501C     Junek Petr                     9063      24:00 
   681 NPA5001C     Novák Karel                    9686      27:00 
   682 WKS55        GUGA Romuald                 889177      30:00 
   683 LTU4801      Rejmont Milan                  9777      33:00 
   684 VRL5002C     Farář Jaroslav                 9261      36:00 
   685 DOB5600      Tůma Miloš                     7243      39:00 
   686 VRL5001      Štregl Tomáš                   9001      42:00 
   687 TYN5602C     Vlček Josef                  995828      45:00 
   688 JIL4701C     Zlesák Zdeněk                  9066      48:00 
   689 DOB5500      Tichý Boris                    7227      51:00 
   690 VRL4901C     Knobloch Jindřich              8999      54:00 
   691 KUN5201C     Šroler Zdeněk                  9027      57:00 
   692 LPU5201C     Farář Václav                   9260      60:00 
   693 CHC4601C     Švadlena Jiří                  9554      63:00 
   694 LPU5206C     Třasák Milan                   9257      66:00 
   695 PHK5201C     Vondrouš  Jaroslav             9453      69:00 
   696              Vakant                                   72:00 
   697              Vakant                                   75:00 
   698              Vakant                                   78:00 



H55D  (14)                                 

   699 LPU5401C     Klimpl Petr                    9201       3:00 
   700 LTU4802      Procházka Jiří                 9778       6:00 
   701 LPU5503C     Kroupa Jan                     9869       9:00 
   702 ZAM4401C     Tobiška Václav                 9039      12:00 
   703 VAM4801C     Malátek Jaroslav               9588      15:00 
   704 SHK5301C     Košťál Václav                  9106      18:00 
   705 ZAM4701C     Šponar Josef                   9038      21:00 
   706 SHK5701C     Stulík Jiří                    9113      24:00 
   707 CET5101C     Pilgr Bohuslav                 9721      27:00 
   708 LPU4501C     Fridrich Jaroslav              9256      30:00 
   709 SHK5703C     Šabatka Petr                   9115      33:00 
   710              Vakant                                   36:00 
   711 TYN5401C     Petr Doležal                 995880      39:00 
   712              Vakant                                   42:00 



H65C  (13)                                 

   713 PHK4601C     Springer  Michal               9446      44:00 
   714 LPU4601C     Vávra Jaroslav                 9258      48:00 
   715 PHK3801C     Mikulecký  Jan                 9102      52:00 
   716 LPU4701C     Čepelka Petr                   9334      56:00 
   717 SHK4001C     Máslo Miroslav                 9103      60:00 
   718 LPU4001C     Koudelka Karel                 9347      64:00 
   719 SJC3601C     Havlík Jaroslav              888630      68:00 
   720 PHK3901C     Weber  Petr                    9460      72:00 
   721 VRL3601C     Zemánek Bohumil                8963      76:00 
   722 LPU3901C     Málek Josef                  416268      80:00 
   723 SNA4501C     Sokolář Zdeněk                 9610      84:00 
   724              Vakant                                   88:00 
   725              Vakant                                   92:00 



H65D  (4)                                  

   726 PHK3002C     Vykysalý  František            9455      81:00 
   727 SHK3501C     Komanec Václav               416197      84:00 
   728              Vakant                                   87:00 
   729              Vakant                                   90:00 



HDR  (41)                                  

   730 ALB0200      Černý Petr                     7215       0:00 
   731 ALB0351      Černá Pavla                    7220       0:00 
   732 ASU0399      Musilová Elena               681880       0:00 
   733 BRU0551C     Školníková Karla             425516       0:00 
   734 BRU0651C     Voláková Viktorie           2011790       0:00 
   735 HOR0600C     Kuneš Jan                   1398984       0:00 
   736 KUN0551C     Holubářová Viktorie            9017       0:00 
   737 LPU          Kment Matyáš                              0:00 
   738 LPU          Stryková Johana                           0:00 
   739 LPU0703C     Kadaně Marek                2025377       0:00 
   740 PHK0501C     Háp Matěj                   2017670       0:00 
   741 PHK          Kučerová Amálie Evelín                    0:00 
   742 VAM0400C     Koblic Jan                     9528       0:00 
   743 VAM0799C     Sršňová Natálie                9600       0:00 
   744 NER          Katera David                2035703       0:00 
   745 NER          Bláhová Monika                            0:00 
   746              Vakant                                    0:00 
   747              Vakant                                    0:00 
   748              Vakant                                    0:00 
   749              Vakant                                    0:00 
   750              Vakant                                    0:00 
   751              Vakant                                    0:00 
   752              Vakant                                    0:00 
   753              Vakant                                    0:00 
   754              Vakant                                    0:00 
   755              Vakant                                    0:00 
   756              Vakant                                    0:00 
   757              Vakant                                    0:00 
   758              Vakant                                    0:00 
   759              Vakant                                    0:00 
   760              Vakant                                    0:00 
   761              Vakant                                    0:00 
   762              Vakant                                    0:00 
   763              Vakant                                    0:00 
   764              Vakant                                    0:00 
   765              Vakant                                    0:00 
   766              Vakant                                    0:00 
   767              Vakant                                    0:00 
   768              Vakant                                    0:00 
   769              Vakant                                    0:00 
   770              Vakant                                    0:00 



P  (18)                                    

   771 BRU6851C     Švábová Michaela            2011794       0:00 
   772 BRU7452C     Školníková Marcela           425512       0:00 
   773 LPU7005C     Žák David                    425554       0:00 
   774 SHK5202C     Fejlek Vojtěch                 9104       0:00 
   775 TYN          Petr Sedláček                995829       0:00 
   776 TYN7452C     Kašparová Eva                  9735       0:00 
   777 TYN9502C     Kašpar Michal                405977       0:00 
   778 VAM9799C     Kotlářová Anna                 9684       0:00 
   779 ZAM8901C     Kalousek Tomáš              1398977       0:00 
   780              Vakant                                    0:00 
   781              Vakant                                    0:00 
   782              Vakant                                    0:00 
   783              Vakant                                    0:00 
   784              Vakant                                    0:00 
   785              Vakant                                    0:00 
   786              Vakant                                    0:00 
   787              Vakant                                    0:00 
   788              Vakant                                    0:00 



Partneři závodu

© 2012 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.