vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
3. kolo Východočeského poháru
14. dubna 2012, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
3. kolo VčP SRK - 14.4.2012 - Výsledky
3. kolo VčP SRK - 14.4.2012
Výsledky

místo Jméno                       Reg,                 Čas  Ztráta 



D10C  (8)      1.8 km  0 m   7 K           

    1 Chrástová Tereza            STH0251C           19:48    0:00 
    2 Vandasová Adéla             VAM0251C           20:32    0:44 
    3 Kuchařová Rozálie           SJC0251C           21:51    2:03 
    4 Suchá Simona                SHK0351            23:12    3:24 
    5 Thýnová Martina             SHK0350            23:47    3:59 
    6 Kološová Veronika           LPU0351C           30:08   10:20 
    7 Janků Anna                  SJC0252C           32:56   13:08 
    8 Pušová Bára                 LPU0357C           39:25   19:37 



D10N  (8)      1.9 km  0 m   7 K           

    1 Matoušová Gabriela          VRL0352            20:09    0:00 
    2 Metelková Michaela          PHK0550C           27:13    7:04 
    3 Karlová Anna                JIL0352C           30:02    9:53 
    4 Suchánková Eliška           PHK0250C           30:11   10:02 
    5 Chvátilová Johana           PHK0450C           37:18   17:09 
    6 Málková Naďa                SRK0450            38:32   18:23 
    7 Kroniková Sylvie            SHK0450            49:47   29:38 

      Tomášová Adéla              CHC0351C            disk         



D12C  (17)     2.6 km  0 m   9 K           

    1 Kochová Anna                SJC0153C           21:55    0:00 
    2 Thýnová Nikola              SHK0051B           24:21    2:26 
    3 Peterová Jana               DOB0051            25:08    3:13 
    4 Brožová Zuzana              LPU0053B           25:23    3:28 
    5 Hápová Petra                PHK0051C           25:29    3:34 
    6 Borovičková Valerie         ZAM0051C           27:17    5:22 
    7 Stará Tereza                VRL0051            27:19    5:24 
    8 Vojtíšková Viktorie         LPU0051C           27:32    5:37 
    8 Držková Berenika            LPU0151C           27:32    5:37 
   10 Rückerová Šárka             HOR0050C           28:24    6:29 
   11 Vejražková Róza             SJC0151C           30:39    8:44 
   12 Nacu Šárka                  LPU0052C           31:08    9:13 
   13 Chaloupková Kateřina        CHC0051C           31:29    9:34 
   14 Jelínková Zuzana            CHC0151C           33:54   11:59 
   15 Gallová Veronika            JIL0052C           42:54   20:59 
   16 Chvojková Klára             SRK0150            72:24   50:29 
   17 Kacálková Agáta             SRK0154            77:53   55:58 



D12D  (5)      1.9 km  0 m   7 K           

    1 Kroniková Štěpánka          SHK0150            23:14    0:00 
    2 Shánělová Štěpánka          CHC0152C           24:13    0:59 
    3 Kubíčová Iva                ZAM0151C           27:08    3:54 
    4 Tumová Adela                SJC0154C           27:24    4:10 

      Kovářová Veronika           SRK0152             disk         



D14C  (15)     3.1 km  0 m   10 K          

    1 Waňková Martina             VRL9951B           24:17    0:00 
    2 Chaloupská Barbora          PHK9951B           26:53    2:36 
    3 Větříčková Andrea           SHK99              26:54    2:37 
    4 Chaloupková Veronika        CHC9852A           27:39    3:22 
    5 Urbanová Markéta            STH9953B           27:48    3:31 
    6 Jezdinská Natálie           STH9954B           28:13    3:56 
    7 Matoušová Kateřina          VRL9955B           28:41    4:24 
    8 Kopecká Anna                LPU9958B           29:41    5:24 
    9 Kalenská Dominika           STH9958B           30:40    6:23 
   10 Semrádová Jana              CHC9951B           30:47    6:30 
   11 Šrenkelová Ilona            LPU9955B           31:46    7:29 
   12 Kubíčková Kateřina          VAM9952B           35:10   10:53 
   13 Malinová Apolena            SHK9952            35:24   11:07 
   14 Sedláčková Tereza           LTU9852C           35:42   11:25 
   15 Kubíčková  Jana             PHK9999B           38:14   13:57 



D14D  (6)      2.4 km  0 m   9 K           

    1 Melicharová Anna            DOB9850            23:43    0:00 
    2 Kmentová Barbora            LPU9957C           28:49    5:06 
    3 Zemanová Kateřina           ZAM9851C           31:57    8:14 
    4 Gažiová Romana              CET9851C           32:34    8:51 
    5 Kubečková  Veronika         PHK9853C           35:06   11:23 
    6 Chrtková Terezie            SJC9852C           39:00   15:17 



D16C  (8)      4.5 km  0 m   16 K          

    1 Novotná Klára               PHK9751A           37:17    0:00 
    2 Votočková Eliška            JIL9751C           39:03    1:46 
    3 Fenclová Tereza             LPU9752A           42:11    4:54 
    4 Petrasová Zuzana            VAM9653A           42:33    5:16 
    5 Kavalírová  Jůlie           PHK9753B           46:26    9:09 
    6 Langrová Anna               SHK9753B           47:23   10:06 
    7 Koderičová Tereza           LTU9651A           49:35   12:18 
    8 Šádková  Lucie              PHK9654B           54:10   16:53 



D16D  (1)      3.1 km  0 m   11 K          

    1 Gažiová Kristýna            CET9751C           57:22    0:00 



D18C  (10)     5.6 km  0 m   17 K          

    1 Svobodová Lenka             LTU9551A           46:11    0:00 
    2 Lehárová Alžběta            LPU9456B           47:36    1:25 
    3 Horová Pavla                LPU9457B           47:58    1:47 
    4 Hančová Petra               VRL9652A           48:46    2:35 
    5 Kulhavá Eliška              LPU9657A           52:55    6:44 
    6 Šmejcová Anna               SJC9552B           53:37    7:26 
    7 Šrenkelová Soňa             LPU9553C           65:46   19:35 
    8 Pacholíková Lucie           STH9552B           76:00   29:49 

      Šrenkelová Kateřina         LPU9554C            disk         
      Jansová Agáta               ZAM9551C            disk         



D21A  (10)     8.7 km  0 m   22 K          

    1 WIŚNIEWSKA Hanna            WKS90              57:45    0:00 
    2 Przyczková Michaela         LPU8499C           62:15    4:30 
    3 KOCONKA Anna                WKS90              63:40    5:55 
    4 Škodová Petra               LPU8359R           64:48    7:03 
    5 Udržalová Pavla             LPU8552R           66:39    8:54 
    6 Vítková Lucie               PHK8055C           66:48    9:03 
    7 Myslivcová Pavla            SHK9352A           67:00    9:15 
    8 Doležalová Veronika         SHK8753R           67:14    9:29 
    9 Šediváková Helena           LPU8857            69:31   11:46 
   10 Toužilová Martina           SHK8051C           69:49   12:04 



D21C  (28)     6.8 km  0 m   22 K          

    1 Novotná Petra               PHK6651C           51:09    0:00 
    2 Kubátová Zuzana             VRL9151R           53:00    1:51 
    3 Soukupová Lucie             SJC8951C           53:06    1:57 
    4 Azebová  Nina               PHK8855C           54:11    3:02 
    5 Sůvová Barbora              LPU8751C           54:36    3:27 
    6 Randáková Helena            VRL7452R           55:28    4:19 
    7 Jebavá Lucie                VRL9254A           55:39    4:30 
    8 Jiřištová Zuzana            DKP8254C           55:41    4:32 
    9 Novotná Barbora             SHK8658C           55:45    4:36 
   10 Šmidrkalová Monika          NPA9051C           57:29    6:20 
   11 Bednářová Michala           VAM8951C           57:54    6:45 
   12 Smutná Pavla                VAM8651C           59:13    8:04 
   13 Samková Renáta              PHK7456            59:50    8:41 
   14 Peterová Věra               DOB8751            60:09    9:00 
   15 Tauchmanová Ivana           NPA7852            60:35    9:26 
   16 Štěpánová Dita              DOB7956            60:41    9:32 
   17 Beranová Barbora            BOR9152            61:00    9:51 
   18 Záveská Anna                DOB8851            61:28   10:19 
   19 Zákravská Šárka             SNA8951C           62:29   11:20 
   20 Dušátková Lenka             PHK8557C           63:33   12:24 
   21 Chmelařová Michaela         SHK9151R           66:49   15:40 
   22 Teplá Hana                  SHK6561C           67:50   16:41 
   23 Fundová Eliška              SHK9351A           69:07   17:58 
   24 Klíchová Jana               SSU8151            70:00   18:51 
   25 Lamichová  Kateřina         PHK8359C           70:21   19:12 
   26 Havlíčková Nikola           JIL9352C           74:24   23:15 
   27 Kisková Klára               LPU9356C           78:44   27:35 
   28 Kettnerová Dana             SHK8950            80:18   29:09 



D21D  (27)     5.5 km  0 m   18 K          

    1 Kubečková Zdena             PHK7551C           50:34    0:00 
    2 Faltejskova Jana            SVM                50:54    0:20 
    3 Valentová Zuzana            LPU7853C           51:30    0:56 
    4 Kunartová  Lenka            PHK7852C           52:01    1:27 
    5 Šafářová Ivana              CET8051C           55:13    4:39 
    6 Suchá Eva                   SHK7851            55:39    5:05 
    7 Hostinská Jana              VAM8451C           57:30    6:56 
    8 Stolinová Lenka             DOB8158            57:48    7:14 
    9 Balcarová Mirka             PHK9151C           59:49    9:15 
   10 Svobodová Jana              SHK8250C           63:24   12:50 
   11 Kašparová Eva               LPU7854C           63:59   13:25 
   12 Doležalová Marie            TYN8651C           64:03   13:29 
   13 Kotlářová Jana              VAM9099C           64:11   13:37 
   14 Šponarová Lucie             ZAM9151C           64:31   13:57 
   15 Horká Marie                 ALB9050            66:48   16:14 
   16 Sokolová Tereza             BRM8451C           67:36   17:02 
   17 Kunhartová Kateřina         PHK8052C           67:45   17:11 
   18 Válková Marcela             ZAM9154C           68:38   18:04 
   19 Kadaňová Barbora            LPU8253C           70:43   20:09 
   20 Pěluchová Daniela           CHC8851C           72:19   21:45 
   21 Stryková Kateřina           LPU7855C           73:01   22:27 
   22 Zástěrová Petra             TYN8552C           73:21   22:47 
   23 Venclová Veronika           ZAM8051C           74:13   23:39 
   24 Veselková Jana              SHK8659            81:06   30:32 
   25 Poláková Lucie              VRL8254            84:03   33:29 
   26 Khýnová Radka               ALB8750           126:17   75:43 

      Sedláková Hana              SNA7852C            disk         



D35C  (15)     6.3 km  0 m   17 K          

    1 Škorpilová Jana             SJC7451C           52:35    0:00 
    2 Smutná Jana                 VAM6251C           54:12    1:37 
    3 Vandasová Markéta           VAM7250C           54:58    2:23 
    4 Votočková Jaroslava         JIL7255C           56:31    3:56 
    5 Klapalová Jana              VAM6451C           56:43    4:08 
    6 Chmelařová Marie            SHK6352C           58:43    6:08 
    7 Procházková Alexandra       LPU7051C           60:11    7:36 
    8 Křivdová Lenka              CHC7251C           60:41    8:06 
    9 Horáková Jindra             OKP6851C           63:14   10:39 
   10 Rykalová Jitka              VAM7251C           66:54   14:19 
   11 Mutinská Zdeňka             HVC6453C           68:30   15:55 
   12 Kroniková Jana              SHK7350C           68:35   16:00 
   13 Kalenská Kateřina           STH7351C           69:04   16:29 
   14 Štreglová Andrea            VRL7552            70:14   17:39 
   15 Demlová Jitka               LPU6955C           75:01   22:26 



D35D  (34)     4.0 km  0 m   13 K          

    1 Hájková Ludmila             CET7554C           36:03    0:00 
    2 Kovářová Anna               CET7552C           36:05    0:02 
    3 Zlámalová Zdena             SJC7253C           37:53    1:50 
    4 Chaloupková Lenka           CHC6951C           38:46    2:43 
    5 Azebová Martina             PHK6757C           41:38    5:35 
    6 Koutná  Alena               PHK7052C           42:10    6:07 
    7 Kobližková Hana             ZAM5851C           43:22    7:19 
    8 Hančová Alice               VRL7052C           43:54    7:51 
    9 Waňková Dita                VRL7151C           44:26    8:23 
   10 Maňáková  Silvie            PHK7151C           45:16    9:13 
   11 Šišmová Hana                TYN6850C           45:53    9:50 
   12 Kavalírová Zuzana           PHK6950            46:18   10:15 
   13 Frömmelová Dana             BRU7251C           46:46   10:43 
   14 Tomášová Petra              CHC7351C           46:57   10:54 
   15 Jelínková Marta             CHC6751C           47:36   11:33 
   16 Fenclová Markéta            LPU7155C           47:50   11:47 
   17 Justová Jana                PHK6153C           48:16   12:13 
   18 Hlaváčková Renata           PHK7060C           48:35   12:32 
   19 Moskvová Jitka              ZLH7551C           48:44   12:41 
   20 Semrádová Jitka             CHC6651C           49:06   13:03 
   21 Valachová Jana              LPU6654C           49:36   13:33 
   22 Koblicová Milena            VAM7651C           49:50   13:47 
   23 Bendáková Jitka             LTU6951            50:00   13:57 
   24 Rusinová Alena              BRU7152C           50:41   14:38 
   25 Kavalírová Kateřina         PHK6756            51:08   15:05 
   26 Divecká Růžena              SHK6753C           51:55   15:52 
   27 Cabalková Ivana             ZAM6351C           53:15   17:12 
   28 Chvátilová Pavlína          PHK7450C           53:19   17:16 
   29 Kolářová Andrea             BRU7151C           53:32   17:29 
   30 Hápová Šárka                PHK7157C           53:36   17:33 
   31 Stará Petra                 VRL7354            53:37   17:34 
   32 Matoušová Petra             VRL7154            64:53   28:50 
   33 Málková Naďa                SRK7550            82:34   46:31 

      Valušiaková Mirka           JIL7551C            disk         



D45C  (16)     4.5 km  0 m   14 K          

    1 Běhounová Jiřina            PHK5651C           42:46    0:00 
    2 Víchová Ladislava           LPU5851C           45:01    2:15 
    3 Hausvaterová Marcela        SHK6152C           46:50    4:04 
    4 Nýdrlová Eva                VRL5451C           47:19    4:33 
    5 Novotná Iva                 SHK6151C           49:28    6:42 
    6 Zlesáková Vlasta            JIL5362C           49:46    7:00 
    7 Thýnová Ivana               SHK6651            52:00    9:14 
    8 Mádlová Iva                 SHK6351C           52:17    9:31 
    9 Panchártková  Jitka         PHK5951C           52:21    9:35 
   10 Jiřištová Hana              JIL6052C           52:43    9:57 
   11 Hepnerová Dagmar            SHK5451            54:17   11:31 
   12 Hindráková Martina          LTU6451            56:35   13:49 
   13 Tichá Jiřina                DOB6050            57:02   14:16 
   14 Sombotová Alena             LTU6151            62:33   19:47 
   15 Bláhová Luba                SHK5852C           63:03   20:17 
   16 Langrová Eva                SNA5351C           66:22   23:36 



D45D  (22)     3.1 km  0 m   11 K          

    1 Bienová Věra                SJC5752C           35:39    0:00 
    2 Rückerová Olga              LTU6751C           36:20    0:41 
    3 Nožičková Libuše            LPU5751C           37:28    1:49 
    4 Egrtová Jitka               SHK6354C           38:21    2:42 
    5 Balcarová Eva               PHK5952C           39:21    3:42 
    6 Kalousová Dana              ZAM5951C           40:39    5:00 
    7 Kynčlová Miroslava          JIL5851C           40:51    5:12 
    8 Gazdačková Jana             SHK5851C           41:05    5:26 
    9 Stulíková Zuzana            SHK5751C           41:57    6:18 
   10 Veverková Yveta             VAM6452C           43:08    7:29 
   11 Hančová Hana                VRL5652            43:44    8:05 
   12 Lennerová Eva               LPU5653C           44:19    8:40 
   13 Doležalová Ivana            TYN6451C           44:36    8:57 
   14 Šabatková Zdeňka            SHK5652            44:38    8:59 
   15 Svobodová Eva               SHK5853C           44:39    9:00 
   16 Kološová Jana               LPU6653C           45:10    9:31 
   17 Suchanová Lenka             VAM5851C           45:42   10:03 
   18 Weisbauerová Blanka         LPU6351C           50:11   14:32 
   19 Vondráčková Zdeňka          SNA6251C           50:26   14:47 
   20 Zvěřinová Darina            SNA5952C           51:50   16:11 
   21 Vychodilová Jiřina          SHK5951            52:32   16:53 
   22 Nováková Miloslava          ZAM6051C           54:20   18:41 



D55C  (7)      3.2 km  0 m   13 K          

    1 Novotná Jiřina              LPU5654C           35:59    0:00 
    2 Fejlková Alice              SHK5351C           40:45    4:46 
    3 Martincová Helena           ZAM5051C           43:14    7:15 
    4 Nováková Jana               NPA5552C           48:11   12:12 
    5 Mikysková Hana              SNA5651C           48:58   12:59 
    6 Klimplová Alena             LPU5551C           49:01   13:02 
    7 Knoblochová Věra            VRL4851C           61:15   25:16 



D65C  (2)      2.9 km  0 m   13 K          

    1 Kutáčková Stanislava        LTU4751            40:13    0:00 
    2 Malá Marie                  LPU4753C           54:03   13:50 



H10C  (10)     2.1 km  0 m   7 K           

    1 Urban Dominik               STH0204C           19:53    0:00 
    2 Tuma Matěj                  SJC0202C           20:35    0:42 
    3 Rücker Jan                  HOR0201C           22:47    2:54 
    4 Štefan Vít                  STH0202C           23:12    3:19 
    5 Bárta Šimon                 PHK0202C           23:36    3:43 
    6 Růžička Radek               LPU0201            23:41    3:48 
    7 Rusin Vojtěch               BRU0301C           26:44    6:51 
    8 Chaloupský Jakub            PHK0302            34:35   14:42 
    9 Fencl Jáchym                LPU0301C           35:02   15:09 

      Manda Jakub                 LPU0202C            disk         



H10N  (12)     1.6 km  0 m   7 K           

    1 Waněk Hubert                VRL0302            22:13    0:00 
    2 Ryba Petr                   JIL0303C           29:11    6:58 
    3 Štregl Matyáš               VRL0301            29:55    7:42 
    4 Kuneš Vojtěch               HOR0200C           30:41    8:28 
    5 Neumann Matěj               PHK0400C           30:53    8:40 
    6 Nič David                   VRL0401            33:32   11:19 
    7 Kudrna Dalibor              NER                35:53   13:40 
    8 Šišma Vojta                 TYN0201C           38:24   16:11 
    9 Kmecko Adam                 VRL                60:45   38:32 
   10 Zeman Ladislav              VAM0202            63:44   41:31 
   11 Pavelec Matěj               NPA0501C           66:53   44:40 

      Pokorný Dominik             SRK0301             disk         



H12C  (23)     2.9 km  0 m   9 K           

    1 Metelka  Ondřej             PHK0101B           22:38    0:00 
    2 Švadlena Michal             CHC0101C           24:30    1:52 
    3 Roudný Martin               LPU0002B           25:20    2:42 
    4 Rusin Jan                   BRU0001C           25:26    2:48 
    5 Langr Jan                   SHK0101            27:38    5:00 
    6 Volák Ondřej                BRU0006C           29:11    6:33 
    7 Flegl Martin                SRK0300            29:46    7:08 
    8 Paleček Ondřej              SRK0103            29:54    7:16 
    9 Samek Tomáš                 PHK0001            31:49    9:11 
   10 Kubát Tomáš                 VRL0001B           32:38   10:00 
   11 Roudný Václav               LPU0001C           33:22   10:44 
   12 Šabata Radek                SRK0202            35:31   12:53 
   13 Jakub Ježek                 JIL0104C           36:25   13:47 
   14 Kolář Adam                  BRU0104C           37:18   14:40 
   15 Karásek Matěj               SJC0001B           38:09   15:31 
   16 Břeň Daniel                 SJC0102C           38:18   15:40 
   17 Konvalinka Jindřich         LPU0004B           41:05   18:27 
   17 Jakeš Josef                 TYN0101C           41:05   18:27 
   19 Zalaba Tomáš                SJC0101C           41:34   18:56 
   20 Kolář Jan                   BRU0101C           44:04   21:26 
   21 Školník Eduard              BRU0103C           48:45   26:07 
   22 Dudášek Ondřej              DOB0000            49:53   27:15 

      Rusz Rostislav              KUN0101C            disk         



H12D  (4)      2.1 km  0 m   8 K           

    1 Kovář Lukáš                 CET0102C           33:17    0:00 
    2 Adamovský Michal            SHK                33:45    0:28 
    3 Žák Michal                  LPU0003C           34:30    1:13 

      Kučera Jan                  PHK0100             disk         



H14C  (26)     4.4 km  0 m   14 K          

    1 Starý Ondra                 VRL9802B           27:18    0:00 
    2 Gebrt Jan                   SHK9801B           29:44    2:26 
    3 Bendák Jan                  LTU9801B           30:26    3:08 
    4 Kavalír Jáchym              PHK9901B           30:49    3:31 
    5 Kalenský Aleš               STH9801C           35:36    8:18 
    6 Mašata Metoděj              PHK9905C           36:35    9:17 
    7 Fencl Jonáš                 LPU9902B           37:55   10:37 
    8 Hájek Jakub                 SHK9802            39:32   12:14 
    9 Paukert Lukáš               ASU9846C           40:06   12:48 
   10 Valušiak Marek              JIL9803C           41:19   14:01 
   11 Maňák Michal                PHK9801B           41:43   14:25 
   12 Doležal Vít                 SJC9802B           42:04   14:46 
   13 Hajný Vojtěch               JIL9902C           43:10   15:52 
   14 Břeň Lukáš                  SJC9805B           43:30   16:12 
   15 Pek Daniel                  SHK9803            44:02   16:44 
   16 Tomeš Jan                   VRL9801            44:56   17:38 
   17 Ryba David                  SHK9902B           45:01   17:43 
   18 Ferbr Jan                   SJC9902B           45:50   18:32 
   19 Lauterbach David            ZAM9801C           47:35   20:17 
   20 Žák Jan                     LPU9802B           47:53   20:35 
   21 Macko Lukáš                 SJC9901B           49:00   21:42 
   22 Pučan Martin                LPU9908B           50:11   22:53 
   23 Rusz Vratislav              KUN9801C           50:40   23:22 
   24 Burket Tomáš                JIL9805C           52:31   25:13 
   25 Soudek Ondřej               LPU9909C           58:23   31:05 
   26 Křivda Tomáš                CHC9901B           76:15   48:57 



H14D  (8)      3.9 km  0 m   11 K          

    1 Hůlek Matěj                 PHK9904            35:13    0:00 
    2 Skalický Johan              ASU9948C           37:54    2:41 
    3 Vídeňský Jakub              VAM9801C           40:27    5:14 
    4 Jelínek Tomáš               CHC9903C           44:27    9:14 
    5 Burda Jan                   LPU9907C           46:18   11:05 
    6 Kašpar Jan                  TYN9801C           50:05   14:52 
    7 Kučera Kryšpín              PHK9900            52:55   17:42 

      Grundman Václav             CHC9902C            disk         



H16C  (21)     6.3 km  0 m   17 K          

    1 Růžička Adam                PHK9704A           41:53    0:00 
    2 Netuka Vojtěch              SHK9701A           42:31    0:38 
    3 Novotný Vojtěch             LPU9702B           45:13    3:20 
    4 Semrád Ladislav             CHC9701B           49:08    7:15 
    5 Kanta Martin                LPU9705B           49:10    7:17 
    6 Procházka Lukáš             ASU9648C           51:35    9:42 
    7 Pancíř Jan                  SHK9602C           55:11   13:18 
    8 Lesák Jakub                 ZAM9603A           55:33   13:40 
    9 Janeba Vladimír             CHC9602B           55:41   13:48 
   10 Vyskočil Štěpán             VAM9701B           58:42   16:49 
   11 Taclík Milan                LTU9601B           59:35   17:42 
   12 Rykala Filip                VAM9601B           60:00   18:07 
   13 Trejbal Václav              SHK9604B           61:53   20:00 
   14 Skalický Matyáš             ASU9645            64:22   22:29 
   15 Holubář Bartoloměj          ASU9646C           66:00   24:07 
   16 Dušek Martin                ZAM9602B           68:04   26:11 
   17 Bezdíček Kryštof            LPU9706B           72:00   30:07 
   18 Horák Vojtěch               LPU9708B           72:27   30:34 
   19 Ježdík Václav               ZAM9605C           78:58   37:05 
   20 Kašpar Jan                  ASU9647C          102:12   60:19 

      Zikmund Zdeněk              SJC9703A            disk         



H16D  (6)      4.1 km  0 m   13 K          

    1 Preininger Kryštof          DOB9601            35:52    0:00 
    2 Sedláček Daniel             LTU9701            39:47    3:55 
    3 Míča Tomáš                  LPU9707C           43:19    7:27 
    4 Martinec Michal             ALB9600            46:02   10:10 
    5 Frömmel Martin              BRU9801C           53:32   17:40 
    6 Háp Ondřej                  PHK9702C           56:21   20:29 



H18C  (12)     7.7 km  0 m   17 K          

    1 Dvořáček Radek              VAM9401A           53:51    0:00 
    2 Kučera Štěpán               STH9401B           55:48    1:57 
    3 Mlateček Jiří               TYN9501B           58:09    4:18 
    4 Růžička Karel               PHK9502B           60:47    6:56 
    5 Sháněl Jan                  CHC9402B           61:01    7:10 
    6 Zelinka Jan                 LPU9405B           61:28    7:37 
    7 Kubelka Petr                LPU9504C           63:56   10:05 
    8 Jirges Radek                ASU9448C           64:40   10:49 
    9 Procházka Jakub             ASU9449C           86:03   32:12 
   10 Matyáš Michal               JIL9502C           89:56   36:05 

      Šnorbert Jan                JIL9501C            disk         
      Šmejc Jakub                 SJC9401B            disk         



H21A  (14)     13.3 km  0 m   27 K         

    1 Zvěřina Petr                LPU8208R           71:29    0:00 
    2 Kubelka Tomáš               LPU9307A           76:40    5:11 
    3 Jedlička Michal             SHK7309E           79:14    7:45 
    4 Záveský Filip               LPU9306A           79:49    8:20 
    5 JASIŃSKI Maciej             WKS89              82:29   11:00 
    6 Kadeřávek Petr              PHK7605C           83:32   12:03 
    7 Luštický Martin             HOR8700C           85:42   14:13 
    8 Justa Pavel                 PHK8701C           86:34   15:05 
    9 Komanec Václav              SHK8406            87:17   15:48 
   10 Pátek Michal                CHC8603C           88:54   17:25 
   11 Smitka Jan                  SHK9204A           88:58   17:29 
   12 Kafka Miloš                 LPU8608C           90:07   18:38 
   13 Jakeš Ondřej                TYN9103C          120:50   49:21 

      Klapal Jan                  LPU9006C            disk         



H21C  (52)     10.9 km  0 m   27 K         

    1 Polák Vlastimil             VRL7702C           66:06    0:00 
    2 Vítek Petr                  PHK7601C           67:23    1:17 
    3 Novák Jiří                  NPA7502C           68:46    2:40 
    4 Koblic Jan                  VAM7601C           69:39    3:33 
    5 Weiner Jakub                SHK7911C           70:15    4:09 
    6 Janda Martin                DOB8002            70:56    4:50 
    7 Novák Zdeněk                NPA7701C           72:07    6:01 
    8 Samek  Petr                 PHK7302C           72:10    6:04 
    9 Veverka Tomáš               VAM8401C           72:55    6:49 
   10 Novotný Jan                 LPU9201C           73:09    7:03 
   11 Vávra Jaroslav              LPU7308C           73:18    7:12 
   12 Štregl Petr                 VRL7303            74:47    8:41 
   13 Držka Štěpán                LPU7604            75:04    8:58 
   14 Řehák Pavel                 VAM8402C           76:08   10:02 
   15 Hanč Petr                   VRL8001C           78:08   12:02 
   16 Wohanka Pavel               VRL7501C           78:11   12:05 
   17 Záveský Marek               CET9001C           78:39   12:33 
   18 Kolek Petr                  DOB7501            79:12   13:06 
   19 Bláha Jan                   SHK8215C           80:25   14:19 
   20 Koblížek Kamil              ASU8001C           80:29   14:23 
   21 Pilgr Luděk                 CET7601C           80:59   14:53 
   22 Chmelař Tomáš               SHK8501C           81:22   15:16 
   23 Černý Martin                JIL8703C           81:27   15:21 
   24 Zlámal Aleš                 LTU8701            81:43   15:37 
   25 Moskva Roman                ZLH7501C           82:16   16:10 
   26 Kupka Jaroslav              ALB7800            82:17   16:11 
   27 Novotný Milan               PHK6502C           83:29   17:23 
   28 Burdych Tomáš               BRM8201C           83:43   17:37 
   29 Hladký Viktor               VAM8201C           86:50   20:44 
   30 Svoboda Lukáš               SHK7905C           88:36   22:30 
   31 Kumpošt Jaroslav            ASU7849C           89:55   23:49 
   32 Fukátko Jan                 LPU8105C           90:06   24:00 
   33 Dubrovský Lukáš             SHK8400            90:13   24:07 
   34 Bejr Zdeněk                 NPA8401C           91:53   25:47 
   35 Chrást Tomáš                STH7401C           91:56   25:50 
   36 Funda Jan                   SHK9103C           92:06   26:00 
   37 Šabatka Jan                 SHK9001C           92:40   26:34 
   38 Kolář Radek                 BRU6901C           94:58   28:52 
   39 Čáp Ondřej                  DOB7405            95:19   29:13 
   40 Kunart  Tomáš               PHK7205C           95:48   29:42 
   41 Kroupa Jan                  LPU8807C           97:24   31:18 
   42 Preininger Luděk            DOB8001            97:47   31:41 
   43 Lžíčař Martin               DOB8803            98:09   32:03 
   44 HAJDAS Przemysław           WKS80             106:48   40:42 
   45 Vrbata Alan                 HOS7801C          107:46   41:40 
   46 Divecký František           SHK9301C          114:15   48:09 
   47 Souček Michal               SHK9007C          114:24   48:18 

      Havlíček Lukáš              JIL9003C            disk         
      Pop Lukáš                   LCE8200C            disk         
      Zikmund Zdeněk              NPA6705C            disk         
      Svoboda Ondřej              SHK7605C            disk         
      Kraus Petr                  SJC7303C            disk         



H21D  (18)     8.7 km  0 m   19 K          

    1 Hanuš Pavel                 CHC9302B           62:32    0:00 
    2 Faltejsek Lukas             SVM                63:45    1:13 
    3 Sýkora Bohumil              CHC8601C           68:48    6:16 
    4 Smutný Šimon                VAM9301C           70:02    7:30 
    5 Šabatka Petr                LPU8106C           70:15    7:43 
    6 Valenta Miloslav            LPU7712C           71:40    9:08 
    7 Jakeš Vojtěch               TYN9301B           72:39   10:07 
    8 Hudák Stanislav             VAM8403C           74:37   12:05 
    9 Sedlák Radek                SNA7501C           74:59   12:27 
   10 Procházka Martin            LTU8101            76:56   14:24 
   11 Lux Filip                   KUN9102C           78:39   16:07 
   12 Kaštánek Petr               LPU8607C           81:26   18:54 
   13 Sokol Milan                 BRM7201C           85:43   23:11 
   14 Elbl Marek                  PHK8506C           92:37   30:05 
   15 Tomalík Ondřej              SHK8904C           95:40   33:08 
   16 Nymsa Zdeněk                TYN8502C           96:37   34:05 
   17 Suchý Petr                  SHK7800           107:03   44:31 
   18 Peška Jaroslav              BRU9603C          121:09   58:37 



H35C  (14)     9.5 km  0 m   26 K          

    1 Švadlena Pavel              CHC7502C           62:07    0:00 
    2 Vandas Luděk                VAM6601C           63:11    1:04 
    3 Killar Marek                LTU6801            70:26    8:19 
    4 Háp Pavel                   PHK7101C           72:34   10:27 
    5 Chmelař Pavel               SHK6402C           72:45   10:38 
    6 Šklíba Jan                  SRK7501            75:02   12:55 
    7 Kavalír Karel               PHK6503            76:36   14:29 
    8 Šafář Miroslav              CET7001C           82:40   20:33 
    9 Mutinský Viktor             HVC6503C           83:05   20:58 
   10 Valach Petr                 LPU6505C           83:54   21:47 
   11 Mlateček Jiří               TYN6701C           85:17   23:10 
   12 Kronika Miroslav            NER                88:04   25:57 
   13 Souček Karel                SHK6601C          102:49   40:42 

      Hausvater Karel             SHK5801C            disk         



H35D  (31)     6.3 km  0 m   19 K          

    1 Langr Jan                   SHK6701C           52:27    0:00 
    2 Bříza Daniel                ZAM7301C           53:23    0:56 
    3 Levý Tomáš                  ZAM6801C           53:41    1:14 
    4 Imlauf Martin               SNA6301C           55:10    2:43 
    5 Jirásek Stanislav           SHK6501            55:34    3:07 
    6 Kolář Zdeněk                BRU7101C           55:39    3:12 
    7 Svoboda Miloslav            SHK5901C           57:41    5:14 
    8 Faltejsek Pavel             PHK7003C           58:37    6:10 
    9 Horčičák Milan              VAM7602C           60:22    7:55 
   10 Volák Pavel                 BRU7001C           62:40   10:13 
   11 Školník Jan                 BRU7301C           62:44   10:17 
   12 Kohout Josef                SHK6902            63:26   10:59 
   13 Šváb Pavel                  BRU6701C           64:54   12:27 
   14 Novotný Pavel               SHK6104C           65:48   13:21 
   15 Kašpar Václav               TYN7001C           66:23   13:56 
   16 Rusz Roman                  KUN7201C           67:10   14:43 
   17 Dudášek Karel               DOB7001            68:20   15:53 
   18 Justa Jaromír               PHK6101C           68:38   16:11 
   19 Chaloupka Stanislav         CHC6703C           68:46   16:19 
   20 Koutný  Pavel               PHK7108C           69:32   17:05 
   21 Procházka Pavel             ASU6949C           70:04   17:37 
   22 Vodňanský Jaroslav          BRM6101C           72:23   19:56 
   23 Rusin Jan                   BRU7601C           73:01   20:34 
   24 Šišma Pavel                 TYN6901C           73:36   21:09 
   25 Frömmel Miroslav            BRU6902C           74:36   22:09 
   26 Chvátil Jiří                PHK7200C           76:04   23:37 
   27 Borovička Tomáš             ZAM7001C           76:08   23:41 
   28 Lux Zdeněk                  KUN6201C           77:59   25:32 
   29 Vychodil Tomáš              SHK6301            80:05   27:38 
   30 Vojtěch Libor               HOR7303C           84:37   32:10 
   31 Zlesák Ondřej               JIL7601C           91:10   38:43 



H45C  (30)     7.0 km  0 m   21 K          

    1 Škorpil Martin              HOR5700            48:43    0:00 
    2 Smutný Michal               VAM6201C           50:19    1:36 
    3 Vávra Martin                HOR6302C           53:14    4:31 
    4 Kalibán Pavel               SNA5649C           54:03    5:20 
    5 Fencl Jiří                  PPU6301C           54:05    5:22 
    6 Trejtnar Pavel              KUN5801C           54:28    5:45 
    7 Dušátko Petr                PHK5702C           55:46    7:03 
    8 Kotlář Vladimír             VAM5401C           56:11    7:28 
    9 Jakeš Josef                 TYN6501C           56:46    8:03 
   10 Gazdačko Milan              SHK5702C           59:04   10:21 
   11 Běhoun Pavel                PHK5701C           59:37   10:54 
   12 Křivda Ivan                 CHC6701C           60:05   11:22 
   13 Vykysalý Miroslav           PHK5902C           60:25   11:42 
   14 Erlebach Josef              JIL5201C           61:35   12:52 
   15 Roudný Václav               LPU6102C           61:57   13:14 
   16 Kubát Miroslav              VRL6701C           62:18   13:35 
   17 Starý Pavel                 VRL6301            62:40   13:57 
   18 Půlpán Roman                CHC6501C           64:26   15:43 
   19 Hostaš Zdeněk               VAM6403C           66:33   17:50 
   20 Sombota Jiří                LTU5901            66:59   18:16 
   21 Štěpán  Pavel               PHK5901C           68:53   20:10 
   22 Procházka Radek             LPU6504C           69:25   20:42 
   23 Havlíček Libor              JIL6103C           69:30   20:47 
   24 Kynčl Stanislav             JIL5401C           74:19   25:36 
   25 Novotný Miroslav            LPU5905C           75:19   26:36 
   26 Hlaváček Lubomír            PHK6401C           80:28   31:45 
   27 Ježek Jiří                  PHK6201C           87:28   38:45 
   28 Hostinský Jiří              LPU5501C           92:34   43:51 
   29 Nič Jaroslav                VRL6405           141:10   92:27 

      Broulík Miloš               PPU6001C            disk         



H45D  (34)     5.5 km  0 m   16 K          

    1 Cinkan Zdeněk               LPU6201C           50:31    0:00 
    2 Kološ Oldřich               LPU6003C           52:01    1:30 
    3 Grundman Martin             CHC5801C           53:43    3:12 
    4 Melichar Igor               PHK6504C           54:17    3:46 
    5 Rykala Karel                VAM6401C           56:23    5:52 
    6 Jelínek Roman               CHC6301C           56:36    6:05 
    7 Balcar  Aleš                PHK5703C           57:41    7:10 
    8 Langr Stanislav             SNA5403C           57:56    7:25 
    9 Zalaba Jindřich             SJC6603C           58:06    7:35 
   10 Vízek Luděk                 SHK6001C           58:21    7:50 
   11 Grundmann Jan               LTU6601C           59:01    8:30 
   12 Zákravský Zdeněk            SNA5702C           60:13    9:42 
   13 Lulay Miloš                 LPU5502C           60:24    9:53 
   14 Řehák Pavel                 SJC6001C           60:54   10:23 
   15 Sáňka Bedřich               LPU5102C           61:46   11:15 
   16 Krejčí Jaroslav             LTU5801            62:18   11:47 
   17 Hanuš Pavel                 LTU6501            62:56   12:25 
   18 Novák Jiří                  VAM6301C           62:59   12:28 
   19 Divecký Josef               SHK6102C           63:08   12:37 
   20 Bendák Petr                 LTU6500            64:52   14:21 
   21 Hanč Pavel                  VRL5601            65:21   14:50 
   22 Malec Jaromír               TYN5604C           67:38   17:07 
   23 Janeba Petr                 CHC6001C           67:51   17:20 
   24 Souček  Pavel               PHK5503C           69:03   18:32 
   25 Hnyk Petr                   SNA5701C           70:14   19:43 
   26 Kubíček  Radek              PHK6501C           71:57   21:26 
   27 Sajbrt  Václav              PHK5402C           73:27   22:56 
   28 Andrš Milan                 ZAM5801C           73:51   23:20 
   29 Záveský Richard             CET6301C           74:19   23:48 
   30 Semrád Pavel                CHC6602C           76:31   26:00 
   31 Sůva Petr                   LPU5409C           80:45   30:14 
   32 Wisniewski Sylwester        WKS                85:26   34:55 
   33 Peška Robert                BRU6700C          100:59   50:28 

      Černý Petr                  ALB6000             disk         



H55C  (24)     6.1 km  0 m   21 K          

    1 Švadlena Jiří               CHC4601C           49:39    0:00 
    2 Nožička Miroslav            LPU5405C           51:57    2:18 
    3 Farář Václav                LPU5201C           53:03    3:24 
    4 Vondrouš  Jaroslav          PHK5201C           53:48    4:09 
    5 GUGA Romuald                WKS55              54:52    5:13 
    6 Kalibán Jaroslav            NPA5101C           55:32    5:53 
    7 Juračka Vojtěch             LPU5404C           55:39    6:00 
    8 Tichý Boris                 DOB5500            57:11    7:32 
    9 Mrštík Václav               LPU5002C           58:16    8:37 
   10 Čípa Jiří                   CET5002C           59:03    9:24 
   11 Knobloch Jindřich           VRL4901C           59:19    9:40 
   12 Rejmont Milan               LTU4801            59:48   10:09 
   13 Šroler Zdeněk               KUN5201C           61:29   11:50 
   14 Farář Jaroslav              VRL5002C           61:35   11:56 
   15 Novák Karel                 NPA5001C           64:36   14:57 
   16 Picek Svatopluk             VRL                65:55   16:16 
   17 Zlesák Zdeněk               JIL4701C           67:08   17:29 
   18 Třasák Milan                LPU5206C           68:09   18:30 
   19 Kalous Jaroslav             ZAM5501C           69:30   19:51 
   20 Tůma Miloš                  DOB5600            74:44   25:05 
   21 Vlček Josef                 TYN5602C           82:23   32:44 
   21 Štregl Tomáš                VRL5001            82:23   32:44 
   23 Beňo Miroslav               TYN5301C           82:44   33:05 
   24 Junek Petr                  STH5501C           88:48   39:09 



H55D  (12)     4.4 km  0 m   15 K          

    1 Balcar Pavel                NER                37:07    0:00 
    2 Fridrich Jaroslav           LPU4501C           44:12    7:05 
    3 Tobiška Václav              ZAM4401C           46:19    9:12 
    4 Šponar Josef                ZAM4701C           48:07   11:00 
    5 Pilgr Bohuslav              CET5101C           48:26   11:19 
    6 Klimpl Petr                 LPU5401C           48:58   11:51 
    7 Petr Doležal                TYN5401C           51:12   14:05 
    8 Procházka Jiří              LTU4802            53:13   16:06 
    9 Košťál Václav               SHK5301C           56:04   18:57 
   10 Kroupa Jan                  LPU5503C           62:44   25:37 
   11 Šabatka Petr                SHK5703C           73:04   35:57 
   12 Stulík Jiří                 SHK5701C           81:28   44:21 



H65C  (11)     4.0 km  0 m   14 K          

    1 Havlík Jaroslav             SJC3601C           40:49    0:00 
    2 Zemánek Bohumil             VRL3601C           43:10    2:21 
    3 Sokolář Zdeněk              SNA4501C           43:21    2:32 
    4 Koudelka Karel              LPU4001C           47:56    7:07 
    5 Mikulecký  Jan              PHK3801C           48:37    7:48 
    6 Čepelka Petr                LPU4701C           51:30   10:41 
    7 Máslo Miroslav              SHK4001C           52:40   11:51 
    8 Málek Josef                 LPU3901C           53:48   12:59 
    9 Weber  Petr                 PHK3901C           54:25   13:36 
   10 Vávra Jaroslav              LPU4601C           57:47   16:58 
   11 Springer  Michal            PHK4601C           65:08   24:19 



H65D  (2)      2.7 km  0 m   12 K          

    1 Vykysalý  František         PHK3002C           35:13    0:00 
    2 Komanec Václav              SHK3501C           54:39   19:26 



HDR  (32)      1.6 km  0 m   7 K           

    1 Háp Matěj                   PHK0501C           19:45    0:00 
    2 Srnský Filip                VRL                19:55    0:10 
    3 Musilová Elena              ASU0399            23:23    3:38 
    4 Kuneš Jan                   HOR0600C           24:37    4:52 
    5 Neumannová Alžběta          PHK                25:34    5:49 
    6 Pompach Lukáš               PHK                25:56    6:11 
    7 Voláková Viktorie           BRU0651C           26:01    6:16 
    8 Mádle Kryštof               BRU                26:24    6:39 
    9 Budíková Nela               NER                27:32    7:47 
   10 Adamovská Kateřina          SHK                28:57    9:12 
   11 Matyáš Tomeš                SRK                29:29    9:44 
   12 Faltejsek Tomáš             SVM                29:59   10:14 
   13 Černý Petr                  ALB0200            31:20   11:35 
   14 Černá Pavla                 ALB0351            31:36   11:51 
   15 Doudová Anna                PHK                31:52   12:07 
   16 Koblic Jan                  VAM0400C           31:53   12:08 
   17 Faltejsová Laura            SVM                34:05   14:20 
   18 Kadaně Marek                LPU0703C           34:17   14:32 
   19 Munzar Jakub                NER                34:36   14:51 
   20 Kment Matyáš                LPU                36:33   16:48 
   21 Stryková Johana             LPU                37:00   17:15 
   22 Kučerová Amálie Evelína     PHK                37:06   17:21 
   23 Locker Ondřej               SRK                41:14   21:29 
   24 Katera David                NER                46:00   26:15 
   25 Jiroušek Dominik            SRK                51:30   31:45 
   26 Tomášová Magdalena          CHC0651            58:39   38:54 
   27 Hladký Matěj                VAM                58:55   39:10 
   28 Pinkas Přemysl              NER                59:49   40:04 
   29 Hojdová Hana                BRU                68:10   48:25 
   30 Držka Filip                 LPU                76:11   56:26 
   31 Štěpán Dalibor              NER               124:50  105:05 

      Bláhová Monika              NER                 disk         



P  (25)        2.3 km  0 m   10 K          

    1 Souček Tomáš                NER                19:21    0:00 
    2 Šteiner Martin              NER                20:43    1:22 
    3 Valeš Martin                VAM9703            20:56    1:35 
    4 Kohoutová Martina           SHK                21:17    1:56 
    5 Hančová Marie               SNA8255            22:28    3:07 
    6 Šikut Dominik               BRU                24:03    4:42 
    7 Rückur Petr                 HOR6500            24:23    5:02 
    8 Fejlek Vojtěch              SHK5202C           25:33    6:12 
    9 Musil Marek                 ASU                28:17    8:56 
   10 Kotlářová Anna              VAM9799C           28:26    9:05 
   11 Kašpar Michal               TYN9502C           31:40   12:19 
   12 Kašparová Eva               TYN7452C           31:49   12:28 
   13 Karel Miloš                 JIL                32:02   12:41 
   14 Sedloňová Aneta             SNA                33:35   14:14 
   15 Sejkora Miroslav            VAM                35:27   16:06 
   16 Žák David                   LPU7005C           36:39   17:18 
   17 Petr Sedláček               TYN                37:50   18:29 
   18 Sedloň Josef                SNA                39:25   20:04 
   19 Hladká Petra                VAM                39:30   20:09 
   20 Školníková Marcela          BRU7452C           39:42   20:21 
   21 Zvěřinová Martina           LPU8357            43:16   23:55 
   22 Šikutová Dorota             BRU                63:50   44:29 
   23 Douda Tomáš                 PHK                64:45   45:24 

      Švábová Michaela            BRU6851C            disk         
      Kalousek Tomáš              ZAM8901C            disk         



Partneři závodu

© 2012 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.