6. kolo Východočeského poháru
1. května 2013, Rychnov n. Kn. - Studánka, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Celkové výsledky | Výsledky s mezičasy
-------------------------------------------------------------
6. kolo VčP SRK 1.5.2013
Výsledky
-------------------------------------------------------------

místo   StČí Jméno                     Id databá      Čas   Ztráta 

D10C  (12)              ,0 km  90 m 10 K 

    1     10 Pušová Bára               LPU0357      20:59     0:00 
    2     13 Koberová Kateřina         LPU0352      21:13    +0:14 
    3     12 Suchá Simona              SHK0351      27:21    +6:22 
    4      5 Chvátilová Johana         PHK0450      27:40    +6:41 
    5     14 Karlová Anna              JIL0352      29:49    +8:50 
    6     11 Čapková Anna              PHK0451      30:04    +9:05 
    7      3 Thýnová Martina           SHK0350      34:17   +13:18 
    7      4 Kološová Veronika         LPU0351      34:17   +13:18 
    9      2 Hrnčířová Ivana           STH0351      40:13   +19:14 
   10      1 Besedová Katka            PHK0351      40:17   +19:18 
   11      8 Vodičková Johana          LPU0354      48:25   +27:26 

           7 Metelková Michaela        PHK0550       disk          



D10N  (7)               9 km  120 m  8 K 

    1     25 Holubářová Viktorie       KUN0551      28:39     0:00 
    2     27 Chrástová Magdaléna       STH0551      31:28    +2:49 
    3     20 Kroniková Sylvie          SHK0450      38:23    +9:44 
    4     22 Tomášová Adéla            CHC0351      46:12   +17:33 
    5     23 Čtvrtečková Jaroslava     DOB0350      58:50   +30:11 
    6     19 Čtvrtečková Petra         DOB0551      61:46   +33:07 
    7     26 Černíková Zuzana          DOB0555      75:32   +46:53 



D12C  (11)              8 km  130 m 12 K 

    1     47 Kochová Anna              SJC0153      20:02     0:00 
    2     34 Chrástová Tereza          STH0251      28:41    +8:39 
    3     44 Vejražková Róza           SJC0151      29:23    +9:21 
    4     40 Janků Anna                SJC0252      32:13   +12:11 
    5     39 Kroniková Štěpánka        SHK0150      35:10   +15:08 
    6     36 Holečková Petra           SHK0250      35:16   +15:14 
    7     35 Jelínková Zuzana          CHC0151      37:25   +17:23 
    8     38 Kuchařová Rozálie         SJC0251      38:06   +18:04 
    9     46 Mašatová Eliška           PHK0251      38:10   +18:08 
   10     45 Kubíčková Iva             ZAM0151      41:11   +21:09 

          42 Shánělová Štěpánka        CHC0152       disk          



D12D  (7)               1 km  100 m 11 K 

    1     56 Raková Petra              SHK0251      23:27     0:00 
    2     55 Šimonová Klára            SJC0155      27:32    +4:05 
    3     60 Weberová Adéla            PHK0155      27:35    +4:08 
    4     53 BECMER Aleksandra         24P2002      30:55    +7:28 
    5     59 Tumová Adela              SJC0154      33:40   +10:13 
    6     52 Kovářová Jana             CET0251      36:29   +13:02 
    7     58 Hnátnická Zuzana          ZAM0152     110:59   +87:32 



D14C  (23)              7 km  210 m 15 K 

    1     85 Kalenská Dominika         STH9958      30:31     0:00 
    2     69 Waňková Martina           VRL9951      33:24    +2:53 
    3     77 Thýnová Nikola            SHK0051      34:11    +3:40 
    4     80 Jezdinská Natálie         STH9954      36:42    +6:11 
    5     75 Kopecká Anna              LPU9958      36:50    +6:19 
    6     83 Matoušová Kateřina        VRL9955      37:54    +7:23 
    7     86 Peterová Jana             DOB0051      38:05    +7:34 
    8     79 Vojtíšková Viktorie       LPU0051      39:47    +9:16 
    9     71 Hápová Petra              PHK0051      40:37   +10:06 
   10     72 Urbanová Markéta          STH9953      41:52   +11:21 
   11     76 Rückerová Šárka           HOR0050      42:03   +11:32 
   12     67 Kubíčková Jana            PHK9999      42:31   +12:00 
   13     84 Zlámalová Nikola          SJC9951      42:48   +12:17 
   14     88 Malinová Apolena          SHK9952      43:09   +12:38 
   14     65 Kmentová Barbora          LPU9957      43:09   +12:38 
   16     68 Kubíčková Kateřina        VAM9952      43:26   +12:55 
   17     66 Semrádová Jana            CHC9951      43:46   +13:15 
   18     81 Borovičková Valerie       ZAM0051      46:21   +15:50 
   19     70 Brožová Zuzana            LPU0053      46:25   +15:54 
   20     73 Stará Tereza              VRL0051      46:26   +15:55 
   21     87 Chaloupková Kateřina      CHC0051      49:03   +18:32 
   22     82 Šrenkelová Ilona          LPU9955      50:55   +20:24 
   23     74 Hrnčířová Magda           STH0051      52:46   +22:15 



D14D  (6)               0 km  145 m 13 K 

    1     95 Bouchalová Justýna        KUO          36:27     0:00 
    2     98 Procházková Tereza        ZAM0054      49:37   +13:10 
    3     92 Hlaváčková Petra          PHK0052      50:28   +14:01 
    4    102 Dubská Veronika           SJC9952      54:32   +18:05 
    5     93 Pachelová Anna            ZAM0053      64:25   +27:58 

          96 Břízová Karolína          ZAM0052       disk          



D16C  (9)               2 km  250 m 18 K 

    1    108 Chaloupková Veronika      CHC9852      42:22     0:00 
    2    112 Jansová Doubravka         ZAM9751      46:30    +4:08 
    3    111 Kavalírová Julie          PHK9753      52:25   +10:03 
    4    106 Košťalková Julie          CHC9752      57:42   +15:20 
    5    104 Kotlářová Anna            VAM9799      65:48   +23:26 
    6    110 Zemanová Kateřina         ZAM9851      68:49   +26:27 
    7    103 Gažiová Romana            CET9851      77:51   +35:29 
    8    113 Gažiová Kristýna          CET9751      84:58   +42:36 

         107 Langrová Anna             SHK9753       disk          



D16D  (1)               8 km  150 m 12 K 

    1    119 Kubečková Veronika        PHK9853      41:24     0:00 



D18C  (4)               4 km  270 m 20 K 

    1    125 Nováková Tereza           DKP9751      43:16     0:00 
    2    124 Chládková Simona          LPU9658      51:43    +8:27 
    3    129 Myslivcová Markéta        SHK9650      60:06   +16:50 
    4    128 Koutná Hana               PHK9651      72:35   +29:19 



D21U  (1)               1 km  330 m 22 K 

    1    137 Svobodová Lenka           PHK9551      57:06     0:00 



D21C  (19)              7 km  345 m 26 K 

    1    161 Zvěřinová Martina         LPU8357      44:11     0:00 
    2    145 Novotná Markéta           PHK9451      51:29    +7:18 
    3    163 Fenclová Marta            LPU7667      53:14    +9:03 
    4    142 Šmidrkalová Monika        NPA9051      55:50   +11:39 
    5    148 Teplá Karolína            SHK9251      56:03   +11:52 
    6    147 Petrasová Zuzana          VAM9653      57:38   +13:27 
    7    154 Štěpánová Dita            DOB7956      58:34   +14:23 
    8    152 Knapová Iva               LPU6052      62:02   +17:51 
    9    149 Balcarová Jana            PHK8852      62:18   +18:07 
   10    146 Ulahelová Jana            LTU8451      62:44   +18:33 
   11    150 Kettnerová Dana           SHK8950      63:37   +19:26 
   12    159 Stolinová Lenka           DOB8158      65:39   +21:28 
   13    164 Křížová Vendula           SJC8355      66:30   +22:19 
   14    153 Fundová Eliška            SHK9351      67:19   +23:08 
   15    143 Smutná Pavla              VAM8651      70:16   +26:05 
   16    160 Bednářová Michala         VAM8951      72:48   +28:37 
   17    162 Plačková Iva              DOB8151      73:00   +28:49 
   18    156 Černíková Barbora         DOB7878      81:50   +37:39 
   19    155 Kotlářová Jana            VAM9099      87:55   +43:44 



D21D  (19)              5 km  245 m 19 K 

    1    195 Šafářová Ivana            CET8051      47:18     0:00 
    2    191 Kodytková Iva             VAM7751      48:42    +1:24 
    3    172 Petrová Daniela           LPU8454      49:08    +1:50 
    4    187 Stulíková Barbora         SHK8552      50:56    +3:38 
    5    185 Suchá Eva                 SHK7851      53:10    +5:52 
    6    190 Kubečková Zdena           PHK7551      54:56    +7:38 
    7    174 Držková Markéta           LPU7670      55:04    +7:46 
    8    194 Pavelková Kateřina        LPU8560      55:21    +8:03 
    9    182 Šponarová Lucie           ZAM9151      55:37    +8:19 
   10    177 Kunhartová Kateřina       PHK8052      56:00    +8:42 
   11    181 Sokolová Tereza           BRM8451      57:09    +9:51 
   12    188 Venclová Veronika         ZAM8251      57:35   +10:17 
   13    193 Válková Marcela           ZAM9154      62:59   +15:41 
   14    176 Dušková Pavla             KOR9050      63:55   +16:37 
   15    178 Gdovinová Zuzana          BRM          66:21   +19:03 
   16    196 Vrbatová Petra            HOS8551      68:03   +20:45 
   17    179 Puternicka Joanna         22P8750      69:32   +22:14 
   18    173 Hladká Petra              KOR7950      87:54   +40:36 

         184 Belková Veronika          VRL8754       disk          



D35C  (19)              2 km  290 m 24 K 

    1    202 Růžičková Kamila          PHK7153      53:54     0:00 
    2    203 Malá Věra                 JIL7752      55:16    +1:22 
    3    219 Kopecká Marcela           PHK6852      58:14    +4:20 
    4    211 Koberová Lenka            LPU6954      59:47    +5:53 
    5    206 Křivdová Lenka            CHC7251      61:25    +7:31 
    6    213 Klapalová Jana            VAM6451      61:26    +7:32 
    7    215 Hájková Ludmila           CET7554      63:53    +9:59 
    8    212 Švadlenová Ivana          CHC7151      64:58   +11:04 
    9    205 Rykalová Jitka            VAM7251      65:03   +11:09 
   10    210 Kovářová Anna             CET7552      66:14   +12:20 
   11    214 Kroniková Jana            SHK7350      66:15   +12:21 
   12    208 Myslivcová Lenka          SHK7051      68:10   +14:16 
   13    207 Müllerová Zorka           VAM6767      71:16   +17:22 
   14    217 Čermáková Renata          LPU6553      71:38   +17:44 
   15    221 Horáková Jindra           OKP6851      76:07   +22:13 
   16    218 Kalenská Kateřina         STH7351      76:23   +22:29 
   17    204 Demlová Jitka             LPU6955      78:03   +24:09 
   18    225 Kulhavá                   SRK          92:06   +38:12 
   19    220 Moskvová Jitka            ZLH7551     103:48   +49:54 



D35D  (26)              2 km  240 m 19 K 

    1    246 Chaloupková Lenka         CHC6951      48:35     0:00 
    2    226 Mrskočová Dana            LPU7356      50:04    +1:29 
    3    251 Zlámalová Zdena           SJC7253      51:13    +2:38 
    4    244 Chvátilová Pavlína        PHK7450      55:35    +7:00 
    5    250 Maňáková Silvie           PHK7151      56:28    +7:53 
    6    252 Tužilová Štěpánka         LPU7052      56:50    +8:15 
    7    253 Koutná Alena              PHK7052      57:06    +8:31 
    8    247 Rusinová Alena            BRU7152      57:43    +9:08 
    9    240 Hančová Alice             VRL7052      58:34    +9:59 
   10    254 Mutinská Zdeňka           KUO6499      59:45   +11:10 
   11    233 Bendáková Jitka           LTU6951      61:01   +12:26 
   12    241 Jelínková Marta           CHC6751      61:04   +12:29 
   13    239 Justová Jana              PHK6153      62:41   +14:06 
   14    228 Tomášová Petra            CHC7351      63:49   +15:14 
   15    231 Krpatová Zuzana           LPU7558      63:57   +15:22 
   16    238 Chládková Eva             ZAM7051      64:56   +16:21 
   17    229 Weberová Zuzana           PHK6961      65:29   +16:54 
   18    236 Šišmová Hana              TYN6850      65:32   +16:57 
   19    237 Kavalírová Kateřina       PHK6756      69:31   +20:56 
   20    248 Fenclová Markéta          LPU7155      69:52   +21:17 
   21    234 Hlaváčková Renata         PHK7060      70:29   +21:54 
   22    227 Besedová Petra            CHT7654      71:51   +23:16 
   23    232 Cabalková Ivana           ZAM6351      77:34   +28:59 
   24    243 Langrová Monika           SHK7251      77:51   +29:16 
   25    245 Kolářová Andrea           BRU7151      81:48   +33:13 
   26    230 Kolářová Renata           BRU7405     109:48   +61:13 



D45C  (12)              1 km  235 m 19 K 

    1    272 Chmelařová Marie          SHK6352      44:49     0:00 
    2    264 Víchová Ladislava         LPU5851      49:22    +4:33 
    3    265 Mádlová Iva               SHK6351      54:03    +9:14 
    4    262 Zalabová Martina          SJC6657      55:24   +10:35 
    5    270 Novotná Iva               SHK6151      56:35   +11:46 
    6    271 Jiranová Alena            PHK5351      59:10   +14:21 
    7    269 Kubíčková Marcela         PHK6251      59:48   +14:59 
    8    266 Nýdrlová Eva              VRL5451      62:19   +17:30 
    9    260 Petrželová Alena          LTU6351      62:48   +17:59 
   10    261 Thýnová Ivana             SHK6651      65:12   +20:23 
   11    267 Hausvaterová Marcela      SHK6152      66:31   +21:42 
   12    273 Tichá Jiřina              DOB6050      82:06   +37:17 



D45D  (19)              4 km  165 m 17 K 

    1    284 Egrtová Jitka             SHK6354      49:40     0:00 
    2    283 Nožičková Libuše          LPU5751      50:59    +1:19 
    3    285 Rückerová Olga            LTU6751      51:08    +1:28 
    4    289 Semrádová Jitka           CHC6651      52:46    +3:06 
    5    294 Bienová Věra              SJC5752      52:51    +3:11 
    6    288 Fundová Hana              SHK6752      53:47    +4:07 
    7    293 Balcarová Eva             PHK5952      53:57    +4:17 
    8    281 Kalousová Dana            ZAM5951      54:29    +4:49 
    9    280 Bernartová Ivana          SHK6552      54:49    +5:09 
   10    296 Nožková Dagmar            ZAM6251      54:56    +5:16 
   11    291 Veverková Yveta           VAM6452      56:50    +7:10 
   12    286 Kynčlová Miroslava        JIL5851      58:11    +8:31 
   13    295 Vychodilová Jiřina        SHK5951      58:19    +8:39 
   14    278 Kábrtová Iva              PEN6350      59:03    +9:23 
   15    290 Vondráčková Zdeňka        SNA6251      60:58   +11:18 
   16    292 Kološová Jana             LPU6653      66:57   +17:17 
   17    279 Weisbauerová Blanka       LPU6351      67:57   +18:17 
   18    282 Macháčková Jana           SHK6559      67:58   +18:18 
   19    287 Remešová Alena            DOB6150      74:11   +24:31 



D55C  (13)              4 km  165 m 17 K 

    1    303 Kalibánová Jiřina         NPA5351      40:20     0:00 
    2    308 Martincová Helena         ZAM5051      47:46    +7:26 
    3    304 Fejlková Alice            SHK5351      48:29    +8:09 
    4    300 Bláhová Luba              SHK5852      51:51   +11:31 
    5    299 Klimplová Alena           LPU5551      55:35   +15:15 
    6    302 Filipová Dagmar           SHK5651      55:39   +15:19 
    7    309 Gazdačková Jana           SHK5851      55:45   +15:25 
    8    301 Nováková Jana             NPA5552      57:04   +16:44 
    9    305 Mikysková Hana            SNA5651      58:49   +18:29 
   10    311 Stulíková Zuzana          SHK5751      64:49   +24:29 
   11    307 Lohrová Jarmila           SCP4650      67:15   +26:55 
   12    306 Svobodová Eva             SHK5853      70:41   +30:21 
   13    298 Šabatková Zdena           SHK5652      73:42   +33:22 



D65C  (4)               4 km  115 m 14 K 

    1    320 Kutáčková Stanislava      LTU4751      34:36     0:00 
    2    321 Malá Marie                LPU4753      48:48   +14:12 
    3    318 Knoblochová Věra          VRL4851      49:49   +15:13 
    4    323 Lhotská Hana              ZAM4651      64:27   +29:51 



H10C  (12)              2 km  100 m 11 K 

    1    337 Chaloupský Jakub          PHK0302      20:32     0:00 
    2    328 Grundman Viktor           CHC0301      27:18    +6:46 
    3    326 Pompach Lukáš             PHK0500      27:31    +6:59 
    4    334 Neumann Matěj             PHK0400      27:45    +7:13 
    5    333 Juška Jiří                LPU0304      29:49    +9:17 
    6    336 Ryba Petr                 JIL0303      32:51   +12:19 
    7    329 Černík David              DOB0303      34:00   +13:28 
    8    330 Rusin Vojtěch             BRU0301      34:54   +14:22 
    9    331 Malý Evžen ml.            JIL0301      36:20   +15:48 
   10    327 Tichý Lubomír             SHK0303      44:15   +23:43 
   11    341 Fencl Jáchym              LPU0301      60:41   +40:09 

         332 Vybíral Jan               PHK0300      vzdal          



H10N  (19)              1 km  120 m  8 K 

    1    349 Štichhauer Daniel         LPU0405      26:52     0:00 
    2    347 Juška Michal              LPU0504      27:45    +0:53 
    3    356 Langr Jakub               KOR0401      31:46    +4:54 
    4    358 Krpata Michal             LPU0403      33:10    +6:18 
    5    359 Rak Tomáš                 SHK0400      37:58   +11:06 
    6    348 Zářecký Daniel            KOR0500      39:09   +12:17 
    7    352 Malý Antonín              JIL0501      39:26   +12:34 
    8    343 Doucha Martin             SNA0501      42:02   +15:10 
    9    357 Kolář Šimon               HOR0400      43:18   +16:26 
   10    353 Pavelec Matěj             NPA0501      44:09   +17:17 
   11    344 Hladký Filip              KOR0300      45:17   +18:25 
   12    342 Koblic Jan                VAM0400      51:22   +24:30 
   13    350 Jiroušek Dominik          SRK0602      54:50   +27:58 
   14    346 Hetfleisch Tobiáš         SRK0500      57:41   +30:49 
   15    360 Kuhn Vojtěch              LPU0404      64:28   +37:36 
   16    355 Tesař Zdeněk              SJC0401      72:37   +45:45 

         354 Dohnálek Tomáš            SHK0403       disk          
         345 Trs Tomáš                 NNN           disk          
         361 Martínek Ondřej           NNN          vzdal          



H12C  (20)              7 km  175 m 16 K 

    1    386 Metelka Ondřej            PHK0101      26:27     0:00 
    2    370 Švadlena Michal           CHC0101      32:50    +6:23 
    2    380 Rücker Jan                HOR0201      32:50    +6:23 
    4    369 Tuma Matěj                SJC0202      32:51    +6:24 
    5    389 Štefan Vít                STH0202      36:54   +10:27 
    6    382 Urban Dominik             STH0204      38:04   +11:37 
    7    371 Langr Jan                 SHK0101      38:58   +12:31 
    8    383 Manda Jakub               LPU0202      39:39   +13:12 
    9    374 Zalaba Tomáš              SJC0101      40:38   +14:11 
   10    376 Koditek Jonáš             KUO0101      44:50   +18:23 
   11    385 Franta Jonáš              SJC0201      46:55   +20:28 
   12    377 Kolář Jan                 BRU0101      51:32   +25:05 
   13    372 Bárta Šimon               PHK0202      51:51   +25:24 
   14    390 Šišma Vojtěch             LPU0204      57:21   +30:54 
   15    381 Břeň Daniel               SJC0102      58:05   +31:38 
   16    388 Kolář Adam                BRU0104      58:23   +31:56 
   17    391 Ježek Jakub               JIL0104      60:47   +34:20 
   18    375 Kovář Lukáš               CET0102      70:04   +43:37 
   19    367 Pipek Ondřej              LPU0203      70:11   +43:44 
   20    368 Školník Eduard            BRU0103      78:33   +52:06 



H12D  (4)               2 km  100 m 11 K 

    1    400 Kudrna Dalibor            KUO0201      37:29     0:00 
    2    398 Pachel Jakub              ZAM0202      43:47    +6:18 
    3    402 Neduchal Jakub            SRK0207      52:14   +14:45 

         399 Mrskoč Marek              LPU0205       disk          



H14C  (14)              6 km  220 m 20 K 

    1    415 Křivda Tomáš              CHC9901      37:51     0:00 
    2    421 Roudný Martin             LPU0002      40:34    +2:43 
    3    411 Fencl Jonáš               LPU9902      43:06    +5:15 
    4    418 Volák Ondřej              BRU0006      43:38    +5:47 
    5    413 Rusin Jan                 BRU0001      43:41    +5:50 
    6    420 Mašata Metoděj            PHK9905      44:40    +6:49 
    7    416 Soudek Ondřej             LPU9909      55:34   +17:43 
    8    409 Konvalinka Jindřich       LPU0004      57:16   +19:25 
    9    408 Macko Lukáš               SJC9901      57:45   +19:54 
   10    407 Hajný Vojtěch             JIL9902      60:25   +22:34 
   11    410 Karásek Matěj             SJC0001      63:40   +25:49 
   12    406 Roudný Václav             LPU0001      63:51   +26:00 
   13    419 Pučan Martin              LPU9908      66:45   +28:54 
   14    405 Kulhavý Tadeáš            LPU0005      66:54   +29:03 



H14D  (5)               8 km  145 m 12 K 

    1    426 Jelínek Tomáš             CHC9903      31:09     0:00 
    2    427 Grundman Václav           CHC9902      36:49    +5:40 
    3    431 Sourada Tomáš             ZAM9902      38:40    +7:31 
    4    429 Tichý Radomír             SHK0000      41:06    +9:57 
    5    433 Dubský Vojtěch            SJC0006      57:31   +26:22 



H16C  (17)              4 km  270 m 21 K 

    1    454 Semrád Ladislav           CHC9701      34:53     0:00 
    2    452 Starý Ondra               VRL9802      42:56    +8:03 
    3    438 Bendák Jan                LTU9801      43:59    +9:06 
    4    450 LUBAK Mateusz             24P1998      44:32    +9:39 
    5    453 Maňák Michal              PHK9801      46:17   +11:24 
    6    447 Hájek Jakub               SHK9802      46:49   +11:56 
    7    443 Vyskočil Štěpán           VAM9701      47:06   +12:13 
    8    455 Pek Daniel                SHK9803      47:13   +12:20 
    9    441 Míča Tomáš                LPU9707      53:11   +18:18 
   10    439 Vídeňský Jakub            VAM9801      55:08   +20:15 
   11    440 Lauterbach David          ZAM9801      56:06   +21:13 
   12    446 Kalenský Aleš             STH9801      58:39   +23:46 
   13    456 BECMER Damian             24P1997      60:01   +25:08 
   14    444 Faltejsek Jan             PHK9802      61:11   +26:18 
   15    449 Žák Jan                   LPU9802      64:25   +29:32 
   16    437 Novotný Matěj             ZAM9802      65:33   +30:40 
   17    457 Vencl Kristián            ZAM9701      73:01   +38:08 



H16D  (1)               5 km  195 m 13 K 

    1    465 Háp Ondřej                PHK9702      56:00     0:00 



H18C  (13)              5 km  275 m 25 K 

    1    477 Mašata Matěj              PHK9601      39:12     0:00 
    2    478 Janeba Vladimír           CHC9602      47:00    +7:48 
    3    467 Štál Jan                  SJC9601      51:59   +12:47 
    4    468 Skalický Matyáš           KUO9605      52:42   +13:30 
    5    466 Holubář Bartoloměj        KUO9602      53:12   +14:00 
    6    471 Lesák Jakub               ZAM9603      56:24   +17:12 
    7    472 Trejbal Václav            SHK9604      57:05   +17:53 
    8    480 Jurica Jan                LPU9611      57:39   +18:27 
    9    479 Dušek Martin              ZAM9602      60:20   +21:08 
   10    476 Ježdík Václav             ZAM9605      69:38   +30:26 
   11    469 Lemberk Jakub             LPU9501      73:05   +33:53 

         470 Tužil Ondřej              LPU9601      vzdal          
         481 Preininger Kryštof        DOB9601      vzdal          



H21U  (10)              5 km  350 m 26 K 

    1    499 Zvěřina Petr              LPU8208      37:21     0:00 
    2    490 Justa Pavel               PHK8701      45:03    +7:42 
    3    496 Mašata Roman              PHK7107      48:08   +10:47 
    4    501 Jirásek Aleš              LPU7601      52:01   +14:40 
    5    497 Fiala Petr                LPU8701      52:21   +15:00 
    6    486 Fátor Jan                 DOB7907      52:24   +15:03 
    7    494 Procházka Lukáš           KUO9604      57:15   +19:54 
    8    498 Dudík Petr                JPV8917      61:06   +23:45 
    9    492 Zitka Adam                LPU8402      61:25   +24:04 
   10    488 Wieszaczewski Jacek       27P8500      86:54   +49:33 



H21C  (41)              6 km  345 m 25 K 

    1    512 Novák Jiří                NPA7502      40:22     0:00 
    2    543 Weiner Jakub              SHK7911      43:35    +3:13 
    3    548 Držka Štěpán              LPU7604      44:36    +4:14 
    3    538 Kalous Vladislav          EKP7702      44:36    +4:14 
    5    530 Křivda Martin             CHC9501      44:46    +4:24 
    6    506 Zikmund Zdeněk            NPA6705      44:52    +4:30 
    7    522 Dvořáček Radek            ASU9445      44:59    +4:37 
    8    542 OSTÓJ Piotr               24P1994      45:25    +5:03 
    9    535 Kříž Libor                LPU7804      45:33    +5:11 
   10    545 Doucha Jiří               SNA7105      46:08    +5:46 
   11    547 Moskva Roman              ZLH7501      46:21    +5:59 
   12    537 Musil Pavel               SJC7705      46:44    +6:22 
   13    514 Kárník Jan                LPU7811      46:45    +6:23 
   14    524 Chmelař Lukáš             SHK9102      46:53    +6:31 
   15    541 Petras Tomáš              VAM8801      47:17    +6:55 
   16    528 Hanzl Tomáš               SJC8205      47:47    +7:25 
   17    540 Burdych Tomáš             BRM8201      48:37    +8:15 
   18    520 Kupka Jaroslav            ALB7800      48:46    +8:24 
   19    544 IWASZCZYSZYN Joachim      24P9400      49:22    +9:00 
   20    511 Koblížek Kamil            KUO8001      50:05    +9:43 
   21    533 Sháněl Jan                CHC9402      50:19    +9:57 
   22    539 Klapal Michal             VAM8802      50:40   +10:18 
   23    508 Veverka Tomáš             VAM8401      51:26   +11:04 
   24    507 PYRA Bartłomiej           24P1979      51:55   +11:33 
   25    536 Andrš Jiří                VAM8601      52:01   +11:39 
   26    534 Hladký Viktor             VAM8201      52:18   +11:56 
   27    526 Vodička Oldřich           LPU7715      52:36   +12:14 
   28    517 Řehák Pavel               VAM8402      53:47   +13:25 
   29    529 Šabatka Petr              LPU8106      54:09   +13:47 
   30    532 Lán Filip                 SHK8003      55:36   +15:14 
   31    504 Vrbata Alan               HOS7801      56:23   +16:01 
   32    513 Kraus Petr                SJC7303      56:44   +16:22 
   33    523 HAJDAS Przemysław         24P1980      57:38   +17:16 
   34    509 Kutílek Jakub             LPU8609      57:45   +17:23 
   35    516 Deml Tomáš                LPU9502      59:38   +19:16 
   36    521 Filičko Marek             LPU7102      59:48   +19:26 
   37    546 Preininger Luděk          DOB8001      60:43   +20:21 
   38    525 Chrást Tomáš              STH7401      63:40   +23:18 
   39    518 Kolář Radek               BRU6901      74:27   +34:05 
   40    505 Hladký Tomáš              KOR7600      92:20   +51:58 

         519 Čáp Ondřej                DOB7405       disk          



H21D  (12)              8 km  280 m 22 K 

    1    566 Smutný Šimon              VAM9301      45:04     0:00 
    2    556 Jakeš Vojtěch             TYN9301      47:36    +2:32 
    3    558 Adamec Marek              CHC8903      48:56    +3:52 
    4    564 Sokol Milan               BRM7201      49:31    +4:27 
    5    568 Slavík Pavel              SNA7349      50:19    +5:15 
    6    563 Procházka Martin          LTU8101      54:23    +9:19 
    7    571 Štěpánek Milan            KUO8301      55:55   +10:51 
    8    573 Nymsa Zdeněk              TYN8502      55:57   +10:53 
    9    562 Kalousek Tomáš            ZAM8901      57:07   +12:03 
   10    572 Sršeň Tomáš               VAM8001      59:08   +14:04 
   11    569 Tomalík Ondřej            SHK8904      60:47   +15:43 
   12    560 Roll Martin               ALB8401      61:34   +16:30 



H35C  (13)              4 km  310 m 24 K 

    1    588 Netopil Libor             VAM7401      43:43     0:00 
    2    593 Drbal Jan                 PGP7101      46:39    +2:56 
    3    592 Netuka Jan                SHK7001      49:26    +5:43 
    4    586 Kaplan Jan                LPU6401      49:58    +6:15 
    5    582 Háp Pavel                 PHK7101      50:03    +6:20 
    6    581 Fencl Petr                LPU6901      53:27    +9:44 
    7    575 Szczygiel Marcin          NNN1971      56:04   +12:21 
    8    578 Korbel Michal             CHC7703      56:54   +13:11 
    9    579 Faltejsek Pavel           PHK7003      59:33   +15:50 
   10    589 Chaloupský David          PHK7103      64:45   +21:02 
   11    585 BECMER Dariusz            24P1971      66:37   +22:54 
   12    583 Slovák Miroslav           SHK7704      66:51   +23:08 
   13    591 Müller Robert             VAM6900      72:03   +28:20 



H35D  (27)              5 km  235 m 19 K 

    1    604 Rusin Jan                 BRU7601      44:49     0:00 
    2    601 Volák Pavel               BRU7001      45:52    +1:03 
    3    621 Filip Aleš                SHK5501      50:43    +5:54 
    4    611 Chvátil Jiří              PHK7200      53:09    +8:20 
    5    619 Čapek Miroslav            PHK7603      54:21    +9:32 
    6    599 Tesař Zdeněk              SJC7401      54:27    +9:38 
    7    603 Belej Jiří                LPU7421      56:14   +11:25 
    8    614 Kolář Zdeněk              BRU7101      56:58   +12:09 
    9    595 Rusz Roman                KUN7201      57:30   +12:41 
   10    625 Václavek Jan              LPU7816      60:08   +15:19 
   11    606 Šišma Pavel               TYN6901      60:49   +16:00 
   12    617 Procházka Pavel           KUO6901      61:04   +16:15 
   13    615 Háp Petr                  PHK7201      61:56   +17:07 
   14    624 Koutný Pavel              PHK7108      63:06   +18:17 
   15    626 Adamovský Michal          VAM7200      63:32   +18:43 
   16    623 Beseda Pavel              CHT6910      64:55   +20:06 
   17    600 Justa Jaromír             PHK6101      65:12   +20:23 
   18    596 Školník Jan               BRU7301      65:59   +21:10 
   19    608 Müller Kamil              VAM7501      71:26   +26:37 
   20    598 Šváb Pavel                BRU6701      71:40   +26:51 
   21    597 Zlesák Ondřej             JIL7601      81:35   +36:46 
   22    612 Vojtěch Libor             HOR7303      83:43   +38:54 
   23    610 Zenkner Karel             BRU7202     100:37   +55:48 

         616 Kohout Josef              SHK6902       disk          
         613 Metelka Pavel             PHK6800       disk          
         605 Kolář Viktor              HOR7300       disk          
         622 Borovička Tomáš           ZAM7001       disk          



H45C  (27)              2 km  270 m 22 K 

    1    648 Hausvater Karel           SHK5801      43:01     0:00 
    2    660 Křivda Ivan               CHC6701      43:22    +0:21 
    3    652 Vávra Martin              HOR6302      45:55    +2:54 
    4    659 Kotlář Vladimír           VAM5401      46:18    +3:17 
    5    644 Horák Jiří                LTU5802      48:51    +5:50 
    6    635 Gazdačko Milan            SHK5702      50:42    +7:41 
    7    666 Růžička Ivan              PHK6702      51:32    +8:31 
    8    651 Langr Jan                 SHK6701      52:11    +9:10 
    9    656 Fikejs Vladimír           ZAM5702      52:22    +9:21 
   10    658 Petržela Pavel            LTU6301      52:24    +9:23 
   11    639 Mutinský Viktor           KUO6501      52:30    +9:29 
   12    641 Killar Marek              LTU6801      53:07   +10:06 
   13    642 Teplý Jiří                SHK6401      53:52   +10:51 
   14    649 Běhoun Pavel              PHK5701      53:56   +10:55 
   15    647 Erlebach Josef            JIL5201      55:09   +12:08 
   16    655 Kober Michal              LPU6702      56:33   +13:32 
   17    653 Štěrba Pavel              LPU5408      56:48   +13:47 
   18    646 Knap Jan                  LPU5101      57:11   +14:10 
   19    633 Jakeš Josef               TYN6501      57:37   +14:36 
   20    634 Roudný Václav             LPU6102      58:09   +15:08 
   21    640 Chmelař Pavel             SHK6402      61:36   +18:35 
   22    661 Hostaš Zdeněk             VAM6403      61:55   +18:54 
   23    667 Malý Evžen                JIL6102      62:53   +19:52 
   24    638 Levý Tomáš                ZAM6801      63:20   +20:19 
   25    645 Hlaváček Lubomír          PHK6401      65:21   +22:20 
   26    654 Bendák Petr               LTU6500      66:08   +23:07 
   27    637 Novotný Miroslav          LPU5905      69:03   +26:02 



H45D  (28)              0 km  225 m 19 K 

    1    689 Hanuš Karel               HOS6701      41:26     0:00 
    2    691 Imlauf Martin             SNA6301      42:41    +1:15 
    3    678 Novotný Pavel             SHK6104      43:10    +1:44 
    4    690 Funda Michal              SHK6403      45:37    +4:11 
    5    677 Hanuš Pavel               LTU6501      46:11    +4:45 
    6    679 Řehák Pavel               SJC6001      46:16    +4:50 
    7    684 Vychodil Tomáš            SHK6301      46:37    +5:11 
    8    683 Melichar Igor             PHK6504      46:38    +5:12 
    9    694 Lux Zdeněk                KUN6201      46:41    +5:15 
   10    687 Rykala Karel              VAM6401      48:41    +7:15 
   11    693 Cinkan Zdeněk             LPU6201      49:12    +7:46 
   12    696 Svoboda Miloslav          SHK5901      49:55    +8:29 
   13    688 Grundman Martin           CHC5801      50:16    +8:50 
   14    697 Semrád Pavel              CHC6602      51:43   +10:17 
   15    686 Balcar Aleš               PHK5703      52:24   +10:58 
   16    698 Andrš Milan               ZAM5801      53:31   +12:05 
   17    676 Vydra Pavel               PEN6200      55:30   +14:04 
   18    673 Zákravský Zdeněk          SNA5702      56:27   +15:01 
   19    695 Černý Petr                ALB6000      57:32   +16:06 
   20    681 Kment Libor               LPU6703      58:27   +17:01 
   21    680 Souček Pavel              PHK5503      59:41   +18:15 
   22    674 Rücker Petr               HOR6500      61:19   +19:53 
   23    675 Janeba Petr               CHC6001      61:49   +20:23 
   24    670 Divecký Josef             SHK6102      62:48   +21:22 
   25    692 Jelínek Roman             CHC6301      66:30   +25:04 
   26    682 Karel Miloš               JIL6004      68:33   +27:07 
   27    671 Holeček Petr              NNN0001      82:47   +41:21 
   28    669 Zalaba Jindřich           SJC6603      83:05   +41:39 



H55C  (16)              2 km  280 m 26 K 

    1    723 Farář Jaroslav            VRL5002      54:22     0:00 
    2    704 Farář Václav              LPU5201      55:17    +0:55 
    3    707 Knobloch Jindřich         VRL4901      56:23    +2:01 
    4    714 Čípa Jiří                 CET5002      56:32    +2:10 
    5    711 Tichý Boris               DOB5500      56:50    +2:28 
    6    722 Mrštík Václav             LPU5002      57:26    +3:04 
    7    710 Švadlena Jiří             CHC4601      57:37    +3:15 
    8    705 Šroler Zdeněk             KUN5201      59:05    +4:43 
    9    716 Kalibán Jaroslav          NPA5101      60:28    +6:06 
   10    724 Nožička Miroslav          LPU5405      60:47    +6:25 
   11    720 Rejmont Milan             LTU4801      61:23    +7:01 
   12    721 Kynčl Stanislav           JIL5401      61:41    +7:19 
   13    713 Třasák Milan              LPU5206      65:34   +11:12 
   14    717 Štregl Tomáš              VRL5001      69:40   +15:18 
   15    708 Novák Karel               NPA5001      72:52   +18:30 
   16    719 Tůma Miloš                DOB5600      74:28   +20:06 



H55D  (13)              0 km  220 m 20 K 

    1    732 Vícha Vladimír            LPU5801      48:39     0:00 
    2    731 Šponar Josef              ZAM4701      51:39    +3:00 
    3    729 Fridrich Jaroslav         LPU4501      52:40    +4:01 
    4    737 Pilgr Bohuslav            CET5101      53:18    +4:39 
    5    746 Klimpl Petr               LPU5401      55:12    +6:33 
    6    740 Rybička Jan               CET5001      55:14    +6:35 
    7    739 Tobiška Václav            ZAM4401      57:42    +9:03 
    8    742 Sáňka Bedřich             LPU5102      57:48    +9:09 
    9    735 Procházka Jiří            LTU4802      61:17   +12:38 
   10    736 Stulík Jiří               SHK5701      73:08   +24:29 
   11    730 Malec Jaromír             TYN5604      73:29   +24:50 
   12    734 Malátek Jaroslav          VAM4801      78:55   +30:16 
   13    743 Šabatka Petr              SHK5703      84:49   +36:10 



H65C  (12)              6 km  180 m 17 K 

    1    764 Havlík Jaroslav           SJC3601      41:52     0:00 
    2    753 Zlesák Zdeněk             JIL4701      45:11    +3:19 
    3    761 Málek Josef               LPU3901      55:04   +13:12 
    4    758 Springer Michal           PHK4601      57:07   +15:15 
    5    760 Mikulecký Jan             PHK3801      57:25   +15:33 
    6    754 Zemánek Bohumil           VRL3601      57:34   +15:42 
    7    751 Koudelka Karel            LPU4001      60:01   +18:09 
    8    757 Máslo Miroslav            SHK4001      68:52   +27:00 
    9    749 Čepelka Petr              LPU4701      69:11   +27:19 
   10    756 Novotný Petr              PHK3802      69:30   +27:38 
   11    763 Weber Petr                PHK3901      75:20   +33:28 
   12    747 Jiran Václav              PHK4701      82:51   +40:59 



H65D  (1)               3 km  105 m 13 K 

    1    767 Vykysalý František        PHK3002      35:21     0:00 



HDR  (56)               0 km  120 m  8 K 

    1    884 Hendrich Radek            SRK          24:58     0:00 
    2    801 Paleček Jan               SRK          26:11    +1:13 
    3    774 Vybíral Lukáš             PHK0600      28:18    +3:20 
    4    791 Moskvová Agáta            ZLH0550      28:34    +3:36 
    5    817 Růžičková Magda           NNN          31:11    +6:13 
    6    815 Moskva Vojtěch            ZLH0801      33:15    +8:17 
    7    814 Paštika Michal            NNN          33:36    +8:38 
    8    816 Čapková Markéta           NNN          33:45    +8:47 
    9    784 Koblic Martin             VAM          33:52    +8:54 
   10    778 Háp Matěj                 PHK0501      34:42    +9:44 
   11    773 Neumannová Alžběta        PHK0650      35:40   +10:42 
   12    788 Štichhauer Adam           LPU0603      36:08   +11:10 
   13    798 Sršňová Natálie           VAM0751      37:30   +12:32 
   14    776 Malá Anežka               JIL0751      38:40   +13:42 
   15    787 Mrskočová Markéta         LPU0553      40:10   +15:12 
   16    806 Málková Naďa st.          SRK          40:20   +15:22 
   17    808 Doucha Tomáš              SNA0801      40:30   +15:32 
   18    810 Lazák Jan                 LTU0500      41:12   +16:14 
   19    813 Kuhnová Alžběta           LPU          42:40   +17:42 
   20    779 Voláková Viktorie         BRU0651      42:57   +17:59 
   21    786 Pavelec Michal            NPA0801      43:24   +18:26 
   22    803 Vrbatová Dominika         NNN          43:34   +18:36 
   23    811 Bárta Štěpán              PHK          44:04   +19:06 
   24    805 Košťálková Žofie          CHC          44:22   +19:24 
   25    796 Dvořák Vojtěch            LPU0549      45:24   +20:26 
   26    809 Kuncová Ema               NNN          45:27   +20:29 
   27    775 Školníková Karla          BRU0551      46:49   +21:51 
   28    792 Vodičková Veronika        LPU0651      49:12   +24:14 
   29    807 Málková Naďa ml.          SRK          50:22   +25:24 
   30    802 Šimerda Václav            NER          50:39   +25:41 
   31    818 Pelda Václav              NNN          50:44   +25:46 
   32    800 Kopecká Martina           NNN0003      52:34   +27:36 
   33    885 Filipová Lucie            SRK0351      52:50   +27:52 
   34    797 Dvořáková Anežka          LPU0599      52:59   +28:01 
   35    782 Zemánek Adam              SRK0502      54:00   +29:02 
   36    804 Tomášová Magdalena        CHC          54:36   +29:38 
   37    824 Daníček Josef             SRK0702      55:01   +30:03 
   38    886 Hanc Dominik              SRK          57:14   +32:16 
   39     21 Konývková, Prachařová     NNN          63:43   +38:45 
   40    812 Zemánek Štěpán            NNN          63:45   +38:47 
   41    780 Kalous Tomáš              EKP0600      64:55   +39:57 
   42    823 Kárník Štěpán             NNN          65:55   +40:57 
   43    793 Netuková Anežka           SHK0750      66:36   +41:38 
   44    785 Hájek Dominik             CET0601      67:11   +42:13 
   45    794 Kovář Radim               CET0501      68:28   +43:30 
   46    781 Kalousová Jolana          EKP0750      69:40   +44:42 
   47    795 Štantejský Vojtěch        CET0401      69:55   +44:57 
   48    777 Svejštil Martin           ZAM1001      73:30   +48:32 
   49    799 Szczygiel Hanna           NNN2007      77:25   +52:27 
   50    821 Černý Vojtěch             NNN          87:34   +62:36 
   51    822 Černá Lada                NNN          87:35   +62:37 
   52    783 Zenkner Jan               BRU1000     109:37   +84:39 
   53    819 Václavík Martin           NNN         118:18   +93:20 
   54    820 Václavíková Amálie        NNN         118:33   +93:35 

         789 Balousová Marta           NNN          nest.          
         790 Besedová Barborka         CHT1051      nest.          



P  (21)                 ,0 km  95 m  9 K 

    1    845 Holubář David             NNN          19:19     0:00 
    2    838 Suchý Petr                SHK78        19:53    +0:34 
    3    834 Puš Roman                 STH7501      20:52    +1:33 
    4    833 Čapková Petra             PHK7850      23:38    +4:19 
    5    841 Žáková Marcela            LPU          24:25    +5:06 
    6    840 Žák Michal                LPU          25:22    +6:03 
    7    846 Dohnálek Pavel            NNN          26:19    +7:00 
    8    847 Dohnálková Jana           NNN          26:20    +7:01 
    9    839 Tomáš Stanislav           CHC          28:04    +8:45 
   10    849 Chládek Josef             NNN          28:20    +9:01 
   11    848 Dršková Renáta            NNN          28:32    +9:13 
   12    836 Pompach Martin            PHK7207      29:09    +9:50 
   13    831 Karlová Kateřina          JILXXXX      32:36   +13:17 
   14    850 Peremský Zdeněk           SRK          33:41   +14:22 
   15    832 Faltejsková Kateřina      NNN0002      33:52   +14:33 
   16    842 Tichá Kateřina            KOR          35:21   +16:02 
   17    835 Burdychová Naďa           BRM5551      36:56   +17:37 
   18    837 Hrnčířová Lenka           STH7251      38:20   +19:01 
   19    830 Zenknerová Karolína       BRU0052      57:34   +38:15 
   20    843 Zářecká Linda             KOR          86:55   +67:36 

         844 Kuhn Jiří                 LPU           disk          



T  (7)                  3 km  275 m 21 K 

    1    870 Balous Josef              NNN0000      48:05     0:00 
    2    875 Souček Tomáš              NNN          50:02    +1:57 
    3    872 Hulec Jan                 NNN          67:52   +19:47 
    4    871 Staroňová Hana            VAM          74:00   +25:55 
    5    874 Neumann David             NNN          76:23   +28:18 
    6    873 Fajfr Michal              NNN          99:59   +51:54 

         869 Beneš Michal              NNN7800       disk          




Partneři závodu

Hotel Studánka Královehradecký kraj